Míra si podal Janču

03. září

ČR: Ve včerejším přímém přenosu pořadu Události, komentáře sestřelil Miroslav Kalousek ministryni práce a sociálních věcí Janu Maláčovou, když použil pár slov z jejího výroku: "Strašně mě unavuje otázka, jestli si to můžeme dovolit a kde na to vezmeme. To je podle mě taková hloupá, plytká diskuze, kde na to vezmeme". 

Ten pronesla po kritice návrhu o pětitisícovém příspěvku pro důchodce. Podle odpůrců není ekonomická situace Česka aktuálně ve stavu, aby vláda mohla takto štědře rozdávat.

 

9.4 /10

košík

Zhlédnuto: 45 084x Hodnocení: 9.4/10 Komentářů: 191 Kategorie: video

Značky: video, sranda, politik, česká republika, pořad, česká televize, trapas, politika, komedie, tragédie, přímý přenos, miroslav kalousek

Komentáře

Takovou samici bych si podal taky, ale jinak než mirda. Ta musí chcát na vrták 😝
  • Sert
  • 08.11.2020 14:32
VYžraná jako prase.
může mi někdo inteligentnější než jsem já vysvětlit proč chce někdo posílat peníze důchodcům v krizi která NIKTERAK DŮCHODCE EKONOMICKY NEOVLIVNUJE ALE NAOPAK MNOHO OSTATNÍCH ANO?
  • hue
  • 04.11.2020 18:56
Protože ti důchodci jsou jednou z nejsilnějších jestli ne nejsilnější skupina voličů. Trend vlezdoprdelkování důchodcům zejména v předvolebním období jsem viděli téměř u káždé vlády. Nicméně Agent Stb Bureš byl dbalí výcviku a veškeré morální bariéry perfektně obdoural a proto můžeme být svědky nákupu hlasů za státní peníze.
Tohodle sráče sice nesnáším ,ale tu kundu setřel jak se sluší a patří 🙂 .
Zajimavé buzerant extremní káže živočišné vagíně ten ma ale opravdu ale opraavdu kachní žaludek!
mel ji pochcat a omrdat do prdele
Proto se na něj tak podívala, v zákulisí to už jelo 😉
Tak a to prohlašuje ten co okrádal tento stát desítky let a kupa lidí mu i tak leze do prdele protože jeho lobby se jim líbí a chtějí jet v jeho kolejích.Kalousek by v čín šel ke zdi u nás ho oslavujem jak teplouše z homouše .
důležité je, že se umíš vybrečet, pak se cítíš líp...
A co konkrétně ukradl? Ze všech kauz byl osvobozen.
No tak třeba požehnal dotace panu čůráčkovi šlabenberkovi kterej nechal vybagrovat rybníky a použitý písek použil na silnice a těžil z toho nezakonný peníze nezaplatil daně a vůbec to neevidoval.Pak třeba pohnojil státní poptávky na padácích a dva armádní parašutisti při tom zemřeli jen tak mimochodem.Takže pane obdivovači kalouska budete mu stále mýt nohy a lízat penisa?Jste tak idiotskej přiteplenej buzerantskej přizdisráč?
Jinak to že! když všichni křičí zloděj a ukazují jak krade a lže v ´´přímém přenosu´´ neznamená že se jedná o lež!Zvlášť v případě politiků a především pražáků!Bohužel ale starý struktury typu kalousek benda a pdokonce přihřátej pospíšil kterej určitě nikdy nebude pracovat normálně ale bude krást jako všichni vzorní politicy tak ty patří do zavážky do hnoje!JEDINNÁ BYTOST V TOMTO VESMÍRU CO SE NA NĚ TĚŠÍ JSOU ČERVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prchale,ty zmrde zajebanej, táhni z tohohle webu a už se sem nevracej! Tady nemáš žádnou moc, důchodců a bezmozků je tu minimum.
A zase ty padáky. To už dnes může vytáhnout jen dement.
😃 jo, ta je dobrá! A teď tu o perníkové chaloupce!
Zajimaví je že každej v čr nemá rád kalouska ale stejmě se pak nalezou buzeranti co mu lezou do prdele to jsou ti zahumusovaní buzeranti řekl bych.Proč to proč to má být proč nás chcete tak trápit snad čr neprošla dementy jako je hitler apod proč kalouska?!?Co jsem komu do píči udělal já pracoval celej život a pak se objeví nějakej teplej chemik co nerozumí politice v politice a je na hovno.Tak ať si uvaí HMTD a ať jde do píči kretén zkurvysyn!
Co to meleš.? To, že Kalousek kradl, není argument pro to, abych oslavoval jiný jeho nástupce, co kradou taky, a ve větším. Je to stejný, jako když člověk používá argument "Zloděj křičí, chyťte zloděje" netýká se to tématu. "Má ČR na to, aby dala 5.000,- důchodcům?" nemá. "je to čistě politické kupování si voličů?" Ano je. "je kalousek kokot?" Jo, možná jo. "je Maláčová ještě větší kokot/kráva?" Rozhodně..
Člověk může mít nerad Kalouska, a ještě víc nemít rád Maláčovou, jestli Ti to nedochází. Takže obhajoba Kalouska v týhle argumentaci neznamená adoraci Kalouska všeobecně, nebo že mu někdo leze do prdele.. Možná by jsi si v tom mohl udělat pořádek.
Povesit toho dementa
Co máš proti Babišovi?
mu cukal koutek uz vterinu po tom co to dorekl 😃