Mr. elektrikář #65 - Skupina mladíků na kolejích

14. srpna

5. srpen 2023, Oak Park, Illinois, USA: Skupina přátel se chystala do Chicaga na festival Lollapalooza. Tři ze skupiny se rozhodli seskočit na koleje, aby se vyfotili, přičemž se jeden z mladíků dotkl třetí kolejnice, která byla pod napětím. Dívka, která se snažila zasaženému muži pomoci, byla také zasažena elektrickým proudem. Mladík prodělal zástavu srdce a skončil v kritickém stavu v nemocnici. Dívka skončila s lehkým zraněním v nemocnici.

7.0 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 11 203x Hodnocení: 7.0/10 Komentářů: 20 Kategorie: nehody

Značky: zranění , elektřina , teenager , elektrika , elektrické napětí , kolejiště ,

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Hezky po ní vyjel.
Dívka se mu snažila pomoci??
Najviac ma serie to,že najsam prvotná reakcia tej skurvenej pobehujúcej tam Irenky v šatách,bielych čižmách bola to,že začala NATÁČAŤ na mobil....akože keď nepomôžem tak aspoň natočím video 👊
Tak jasný, na mrtvý sere pes, důležitý je mít lajky na instáči.
Tak jasný, na mrtvý sere pes, důležitý je mít lajky na instáči.
přesně tak , na lidi se vyser, těch je jako sraček, jak říkal Schmitzer.
No mě by zajímalo co se stane když tam napadne sních to musí zkratovat?
Co je to sních nevím. A když tam napadne sníh, tak to vůbec nevadí, to by muselo teoreticky napadnout tolik sněhu, aby se vytvořil vodivý most nezi napájecí kolejnicí a tou zemnící. U nás jsou také určité kousky tratě metra venku, kde na ně chčije a padá sníh. Pochopitelně jsou ty napájecí kolejnice jištěny, takže kdyby tam došlo k něčemu průserovému, vypne to napájení.
Neni to napajeni stejnosmerne? Pak by ten snih nevedl. Leda by lehce elektrolyzoval, ale snih je temer destilka, takze ten sovodovy proud by nestal za rec.
Tak hlavně to natočit na mobil. Proč by měl někdo pomáhat. Mně je zle.
Veru tak....prevez sa niekedy mestskou dopravou po meste a trištvrtina všetkých ľudí tam bude práve hľadieť do obrazovky svojho telefónu - smutné
Nemusí to být nutně MHD. Kdekoliv. Už i v hospodě si nepokecáš, protože tam všichní civí do záře displejů.
Tak to máš debilní kámoše, no. 😀
Ze ty si jeden z tech, co vocumoval skolacky v mhdcku a oblizoval se pri ocnim kontaktu. Bez mobilu vsichni cumeli doblba, vyhra kdyz nekdo sedel a cetl noviny, to si vsici pocetli.
To je samá zábava, chlast, čubky, mrdání, srát na vzdělání a pak vědí hovno a vůbec netuší o existenci nějaké napájecí kolejnice, kde je a jak vypadá. Já to věděl už od 9 let, poučen rodičem při cestách metrem, že kdybych zahučel do kolejiště, mám zdrhat ke schůdkům ve směru jízdy vlaku na začátek perónu, ne naproti vlaku a hlavně po opačné straně, než je napájecí kolejnice. Zpočátku byla schovaná vlevo pod převisem nástupiště, jenže když někdo spadnul na koleje, mohl se jí dotknout, když by se chtěl vydrápat zpět, tak jí na nových trasách dávali na opačnou stranu vpravo ke stěně.
Je vidět, ze s tim mely zkusenosti, 90% zahuci do metra umyslne. 10% maj tu smulu, ze je tam odhodi tlakova vlna od openheimera, co se odpali jako tiktok challenge
ona sa mu nesnazila pomoct, ten kreten ju stiahol
  • LUXO
  • 14.08.2023 13:47
Nevšiml jsem si že by se mu dívka snažila pomoct. Prostě po ní hrábnul a přitáhnul si jí 😃
Přesně takhle veškerý zpravodajství funguje- ,, Dívka, která se snažila zasaženému muži pomoci"
  • 13
  • 14.08.2023 11:38
"Jee tady je i operatko jako na lavicce to je hezke"