Mrtví vojáci (WW2)

15. září

Záběry pořízené v roce 1944 někde ve Francii. Má jít o německé vojáky, jejichž autobus zasáhla bomba Spojenců. 

8.6 /10

košík

Zhlédnuto: 17 805x Hodnocení: 8.6/10 Komentářů: 100 Kategorie: historie

Značky: mrtvola, smrt, historie, německo, voják, válka, francie, 2.světová válka, autobus, retro, 40.léta, evropa, spojenci, bombardování

Komentáře

A ja myslel, ze natacet nehody a podobne je znak poslednich par let. A ono uz to tu je 80let 🙂
mrtvej němec - dobrej němec, to platilo tehdy a platí to i dnes a bude to platit i zítra. Nejkrásnější německá věta zní: "Ich sterbe..."
no jo, tak se něco nepovedlo... Nedělal bych hned z toho druhou světovou.
konečně někdo kdo netočí na výšku
Nemám rád buzny a lesby
tak tihle už za osvobozeni demokracie EU v Praze nebojovaly...
Fake, ww2 bola čiernobiela
nebyla, už začátkem 30 let byla barevna kinematografie... jako dukaz barevne videa Adolfa Hitlera... nebo Michovskeho pivneho puču...
to uz i tehdy hrozilo, ze pri cestovani mhd neco chytnes...
Samozrejme je to fake😉 nemecti vojaci tam byt nemohli, protoze 2. svetova valka nikdy nebyla! Je to vsechno vymysl, propaganda zidovskych petro slovensko-arabskych jesteru, kteri vlastni po staleti vsechny media a jen vas oblbuji! Jejich letadla uz tisic let, ano tisic let pousteji na vas vsechny chem trails aby vam vymyli hlavy a vy kupovali jejich vyrobky.
Nekolik rodin (Rockefellerovi, Kennedyovi, Horvathovi a Ficovi) vlastni 97% svetoveho majetku. Jste jen jejich loutky. To same pristani na mesici nebylo, Tupac zije, covid19 mel byt puvodne zombie virus ale nepovedl se a na slovensku neprcaji barany, neprcaji vubec.
Proste lide tam rostou ve vode jako rasy, proto se take rika rostes jako z vody. Je jen jedina cesta, musime si zvolit Tomia jako premiera, ten sice tento slovensko arabsky zkorumpovany zlorad neznici, ale aspon se k nemu mozna budeme moct pridat!!!
Buď tak dobrý a nevysádzaj lieky, kým ti to nedovolí doktor.
Dobře ty! S tebou bych chtěl mít dvoudomek. 😃
Myslel jsi dvojdomek. Ze ano.
dvojdomky take neexistuji, je to halucinace co mate z psylocibinu ktery je v coca cole. ve skutecnosti se nevedomky delite o dum s jinou rodinou, a ani jedna o tom nevi. To je zase nastroj vlady jak vylepsovat statistiky o bydleni a predstirani toho ze je bytovy fond dostacujici. Ve skutecnosti je domu mene a mene😔
ty domky umiraj na Covid nebod nenosi hadr po babičce na dršce a muži neprdi jen ženský a podle toho se i rozdelujou a t vá mama byla židle a tata bagr který taky neexistuje a obloha je fialova a slunce hnedeba všichni jsme z ešusu ... vid 2774 blok C Psychiatrie Bulovka narozen v Praze že ?
akorat se to vsechno stalo v pbracenem casovem sledu