Mučení gangem

09. června

Dominikánská republika: Gang mučící haitské migranty kvůli výkupnému.

7.9 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 6 822x Hodnocení: 7.9/10 Komentářů: 16 Kategorie: video

Značky: mučení , bití , výkupné , mlácení , svázaný , roubík

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Překrásně se kroutí, prostě paráda 😃😜
  • Kim
  • 09.06.2023 20:19
Beztak to budou nějaci ukrajinští negři.Není jich škoda.
Krásně kvičej, slast pro uši 🤤😁
"psssst, psssst" 😃
Informační video pro migranty, chystající se do Evropy, co je tu v lepším případě čeká.
Jo, tak to leda hovno. V Evropě je čeká maximálně tak povinná solidarita, takže se naserou úplně všude a ne jenom do Německa a Francie... A ten náš píčus Rakušan na to jenom řekne, že už je u nás 300k Ukrošů (reálně minimálně 600k), ale pak pro to stejně zvedne pracku...
Poprvý souhlasim s komunistou Blackem. A jednotné sociální dávky po celé EU to jistí, aby ty špíny nemigrovali jinam. Mně Ukrajinští uprchlíci nevadí, aspoň tam je většina ženskejch, nikdo není přičmoudlej Abdul s plnovousem, co v záchvatu psychocké ataky a schizofrenie pobodá ve Francii 6 lidí z toho 5 malejch dětí... Ale vadí mi EK a EP, zkurvený Lejno, v podstatě dělají jakože je hezký, že jsme přijmuli víc jak 300 K migrantů z Ukrajiny, ale tihle nemají to správné opičí pohlaví, barvu pleti, úžasnou víru, věk údajných 14 let a plnovous až pod kolena, nevytváří no go zóny apod...
Jako co to ta kurva vyvalená Rakušan podepsal, to je na to ho pověsit, zmrda zaplacenýho. rozšlapat mu tu jeho vyvalenou palici. Pokud projdou ty jednotný dávky po celé EU, aby ty špíny nechtěli emigrovat, tak jsem pro referendum z EU, sice schudnem, budem přístupnější vlivu z Ruska a Číny, ale tohle bude poslední kapka mojí tolerance. Při těch zelenejch nesmyslech jsem se vařil, ale tohle je už vrchol.
Já jsem liberál, prozápadně smýšlející člověk, nevaděj mi Gayové, lesby, jsem i pro adopce, nechci aby se tomu akorát říkalo manželství, ale aby dorovnali registrovaný partnerství co se týká dědění atp.. s manželstvím, nevadí mi Asiati atp... Překousnu i transky, když nečtou zrovna pohádku mýmu dítěti.... Ale to, že bych měl tolerovat nějaký přičmoudlý, Islámský kurvy - podlidi v mojí zemi je trošku moc, to je červená čára, pokud na to EU bude takhle úchylně tlačit, neřešit počátek problému a ochranu hranic, ale jen důsledek s tim, že to dělají v podstatě schválně, aby namíchali původní obyvatelstvo negramotnou masou, tak se jim taslavná EU začne brzo štěpit a rozpadne se a za ten úpadek nemůže nikdo jinej, než ty neschopný kurvy z EK a EP! Vystřílet je, zmrdy, EK je naprosto zbytečná instituce 💩😤😡🤬!
A taková krásná země to byla než to dali Britové negrům do pracek.
Úplně stejně dopadla JAR.
Omlouvám se moje chyba nejde o bývalou Britskou kolonii to nic ale nemění na tom, že např. další Karibská země jako je Jamajka (Britská kolonie) patří k nejnebezpečnějším zemím na světě.
Takové hezké SM a ocasy jim nestojí.....
Tedy ... nic moc bdsm porno, nepohonil jsem.
Já bych tohle nekoupil ani v akci.
To já bych si teda taky moc rád švihnul, klidně 1000x... 😁😀