Muž pobodal svou matku a poté vyhodil babičku z okna

15. září

8. září 2023, New York, USA: Muž z neznámých důvodů pobodal svou 61letou matku a poté vyhodil svou 88letou babičku z okna. Na záběrech z kamery je vidět matka útočníka v zakrváceném tričku a také babička, kterou útočník postupně vystrkuje z okna, dokud nespadne na chodník. Pobodané matce pomohl správce budovy, který se rozběhl pomoci i babičce. Zraněná matka gestem zastavila policejní vůz, ze kterého vyrazili policisté k běsnícímu synovi. Správce uvedl, že byl muž bezproblémovým nájemníkem a v budově bydlel minimálně dva roky. Matka s babičkou byly ve stabilizovaném stavu převezeny do nemocnice. Osud útočníka je neznámý.

5.2 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 5 325x Hodnocení: 5.2/10 Komentářů: 16 Kategorie: video

Značky: agrese , matka , agresivita , agresor , pobodání , babička

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Piča hlavně že drží telefon, ale bábu nechytí...
Myslím, že synek byl spacifikován 15ti výchovnými výstřely 9mm luger do oblasti hrudníku a následně poučen o svých právech. Určitě pochopil své prohřešky a podruhé už to neudělá.
to znáš viď, taky ti zastřelili syna feťáka? jo počkej, ty si ten zmrd, kterého musí živit postižená ženská... tak vše se vyjasnilo, konec hlášení... 😆😆😆
Babička měla nedovařený knedlíky. Proto jí vyhodil. Taky bych to k vobědu nežral vole.
Proč ta piča proboha tu babku nechytá?
asi to bola svokra...
A tahle země je prosím stále politickým vzorem pro Evropu. 🤢
Ženská mávne, protože tam poldové jsou někde kolem pořád, tak v zápětí hned dvě auta a 4 poldové. U nás poldy nevidíte, jak je den dlouhý, v noci se hlídky zašívají (sám jsem je xkrát viděl někde za bukem v uličkách a na místech, kde nikdo nechodí, sice jsou na vysílačce, ale sami aktivně nic) a když zavoláte krizovou linku, přijede jedna umrněná hlídka ve složení mladý jouda a vyklepaná buchta, případně jak opět několikrát zkušenost s měšťáky, při zavolání pohotovostní výjezdovka dorazila za cca 20-30 minut, kdy pachatelé už byli dávno v háji.
Jen takový detail. Kriminalita ve státech se nedá absolutně srovnat s kriminalitou u nás (Česko mimochodem je jedna z nejbespečnějších zemí na světě ) z toho samozřejmně plyne, že není potřeba tolik policejních složek v ulicích.
No jasně, jen tak náhodou jela dvě auta cajtů za sebou okolo 🤣 Tomu co drží v prackách se říká telefon a dají se s tím přivolat třeba i cajti 🚓
Beztak to byl zkurvený feťák !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vzhledem k lokalitě je to pravděpodobné, třeba mu nechtěly dát na dávku a nebo aby šel do prdele, když bere.
Pokud byl bezproblémový a najednou takový exces, tak buď mu z nějakého důvodu hráblo nebo ho ty báby musely tak obrovsky nasrat, až se přestal ovládat.
Doufám že aspon zdravil sousedy
Šukal bábu tak tvrdě, až sama vypadla z okna.