Na rybách #13

18. února

Rusové zkoušejí nahradit echolot mobilním telefonem při chytání na dírkách.

9.7 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 19 188x Hodnocení: 9.7/10 Komentářů: 48 Kategorie: video

Značky: zima , rusko , test , nápad , zlepšovák , led , ryby , smartphone

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Ty vole to je kritiky, náhodou pro jednou dobrý video z Ruska. Nechápu proč by měl být ten rybář za tohle debil. Rusko je sice peklo, ale jsou tam i dobří lidi.
Evidentně se rybám lépe daří v pekle než v Bečvě.
Myslel jsem peklo pro lidi, s prací jezdíme občas do Ruska a ty podmínky pro život tam jsou nic moc.
naprosto zbytečnej národ..
ty jsi tu zbytečny
To je závist v ČR se už nepoznavate podle barvy pleti a ani reči ... jezera a řeky bez ryb lidi bez budoucnosti ... a u voleb znova Babiš... co čekat u národa který pogermanštenou polštinu ma za mateřský jazyk...
Spíš nechápu co si místní osazenstvo představuje za rozdíl mezi ruskými slovany a námi ? je to tak max 2000 let co jsme byli jeden kmen. A za tu dobu se naše genetika vůbec nezměnila. Je to jen otom v čem a kde vyrůstáme a to okolí vytváří náš charakter. No rusko není pohádka ale to nebylo ani tady, jen dnes vychováváme z dětí rozmazlené zmetky. Co vidím o kolo tak nactiletí nosí legíny ,mají v každém uchu náušnici, a různobarevné meliry a 30 kg s postelí.
zapomněl jsem dodat že nemluvím o holkách 😃
jasný a ty seš potřebnej jak tvaroh za ráfkem.. koukám, ze se to tu rusákama jen hemží..
táhni zpátky do Ruska lízat prdel Putinovi!
Nedávno jsem četl, že jsme slovani jen podle jazyka, nejsme moc příbuzní. My jsme spíš germáni.
Jasná dnes je čistokrevný něco, jen málokdo ,ne jen že se slované už kdysi množili třeba s kelty germány a podobně . já mám třeba za posledních cca 150let předky němce,poláky a bůhví co. Zajímavé je že vědci odhadují že po tom mixu "ras" bude v budoucnu převládat rasa podobná spíše brazilcům (možná s více madlovýma očima)
Musíme brát v potaz i to kdo naši zemi okupoval, a nějaký šlechtic fakt nebral děvečky do služby aby mu vařily 😃, Nevím komu se podařilo dobýt rusko (fakt tady jsem asi ve škole spal) no budeme mix všeho co tady melo co dočinění.
A už sis v ČR Pájo našel ženu, nebo stále jen Anička dlaňová na nějaké ubytovně na Kladně? https://www.rande.cz/uzivatel-2684238/pavel77.aspx

Zobrazit celou diskuzi