Nájemník unesl svého domácího

17. května

8. Května 2022, Houston, Texas, USA: 29letý Joshua DeLoach čelí obvinění z napadení a únosu svého domácího, jehož část zachytila domácí bezpečnostní kamera oběti. DeLoach zůstává na útěku a v případě dopadení a odsouzení mu hrozí až doživotí. 

 

Podle vyšetřovatelů houstonského policejního oddělení vše začalo v domě oběti, kde majitel domu DeLoachovi oznámil, že v domě již není vítán. Oběť je majitelem domu a předtím DeLoachovi pobyt povolila. Na videozáznamu, který sdílela policie, je vidět, jak muž identifikovaný jako DeLoach sestupuje po schodech a okamžitě vytahuje a míří zbrani na oběť.

 

"Klekni si," říká DeLoach oběti. "Nebudu to opakovat. Na kolena." 

"Nebudu se tu kurva opakovat," řekl muž. "Okamžitě si klekni. Chceš žít, nebo chceš zemřít?" "Ne," odpověděl.

 

V prohlášení o zatčení policie uvedla, že podezřelý únosce vzal oběti telefon, doprovodil ji nahoru a přikázal jí, aby odemkla trezor, v němž byly hodinky Rolex za asi 350 000,-Kč a zbraň Glock 19. Muž pak přinutil oběť odemknout telefon a z oddělených aplikací pro platební transakce vybral přibližně 140 000,-Kč. 

 

Muž pak oběť posadil do sprchy a údajně se jí zeptal: "Nějaká poslední slova? Chceš si vsadit na svou smrt, nebo to chceš udělat tady?". Oběť odpověděla, že si chce vsadit. V tu chvíli se muž oběti zeptal, které z jeho dvou aut není možné sledovat. Oběť odpověděla, že jeho Range Rover z roku 2020 je bezpečný. 

 

Poté mu nařídil, aby se spoutanými zápěstími a zavázanýma očima nastoupil do kufru Range Roveru, načež ho DeLoach údajně přikryl dekou a odjel. Později na několik minut zastavil, vrátil se ke kufru, aby oběti přelepil ústa lepicí páskou, zkontroloval zavázané oči a poté opět odjel.

 

V určitém okamžiku DeLoach zastavil SUV, otevřel kufr a řekl oběti, aby zůstala na místě. Po dvaceti minutách čekání se oběti podařilo vyprostit z pout a dostat se z SUV, utíkat po silnici a nakonec poprosit náhodného samaritána o zavolání policie. 

 

Když policie dorazila na místo, našla v SUV ještě hodinky Rolex a pistoli Glock 19. DeLoachovi se podařilo uprchnout a nyní je hledán pro čtyři trestné činy, po dvou za loupež s přitěžujícími okolnostmi a únos s přitěžujícími okolnostmi. Oběť se vrátila domů se zraněnou rukou, ale jinak byla fyzicky nezraněna. 

8.1 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 5 503x Hodnocení: 8.1/10 Komentářů: 9 Kategorie: video

Značky: cctv , zbraň , krádež , černoch , únos , ozbrojenec , zločinec , zločin , únosce , vyhrožování , nájemník

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Uhodněte etnicitu pouze ze jména/popisku. Napověda: Běloch to není.

Zobrazit celou diskuzi