Nákladačka od demonstrantů

31. května

30.května 2020, Dallas, USA: Ve vážnem, ale stabilním stavu skončil muž, který s mačetou v ruce naběhl na demonstrující dav. Jeden z "demonstrantů" ho srazil k zemi skateboardem a další se přidali pěstmi, kopy i kameny. 

 

Kvůli mrtvému Floydovi, který byl v roce 2007 obviněn z ozbrojeného vloupání a po přiznání viny byl v roce 2009 odsouzen k pěti letům vězení, se protestuje už v 11 amerických státech. Policista, který mu klečel na krku, byl obviněn z vraždy třetího stupně a hrozí mu 25 let vězení.

2.4 /10

košík

Zhlédnuto: 17 447x Hodnocení: 2.4/10 Komentářů: 102 Kategorie: video

Značky: video, usa, krev, zranění, nakládačka, blázen, texas, mačeta, dav, kámen, přesilovka, nepokoje, demonstrace, černoch, dallas, rabování, george floyd

Komentáře

Ukazuje se, že ve vyspělosti je USA je 10 let za Severní Koreou a 100 let za Ruskem.......................... (super zpráva pro nás je !!! že COVID šířící se od cizinců a toto konečně pohřbilo multikulturu)
USA strčí do vrecka 95% všetkých krajín na svete. Je to 300-miliónová krajina. Tak ako všade sa tam nájdu najvyspelejší vedci na svete, ale aj... no povedzme nie zrovna raketoví inžinieri (rozumej tupé píče). A to medzi bielymi tak aj medzi negrami (jo, existujú aj intelignentí a užitoční černosi, akurát do takýchto videí sa samozrejme tak nejak nedostanú)
Záleží na genech to je dané. A negr ji má špatnou stejně jak podřadný cikán. Taková rasa se množit nemá jinak vznikají problémy. Naše bílé si uhlídat zvládneme, ale ne když je (volně se pohybující) přemnožená genově špatná rasa kazí.

Zobrazit celou diskuzi