Nákladačka od demonstrantů

31. května

30.května 2020, Dallas, USA: Ve vážnem, ale stabilním stavu skončil muž, který s mačetou v ruce naběhl na demonstrující dav. Jeden z "demonstrantů" ho srazil k zemi skateboardem a další se přidali pěstmi, kopy i kameny. 

 

Kvůli mrtvému Floydovi, který byl v roce 2007 obviněn z ozbrojeného vloupání a po přiznání viny byl v roce 2009 odsouzen k pěti letům vězení, se protestuje už v 11 amerických státech. Policista, který mu klečel na krku, byl obviněn z vraždy třetího stupně a hrozí mu 25 let vězení.

2.4 /10

košík

Zhlédnuto: 17 449x Hodnocení: 2.4/10 Komentářů: 102 Kategorie: video

Značky: video, usa, krev, zranění, nakládačka, blázen, texas, mačeta, dav, kámen, přesilovka, nepokoje, demonstrace, černoch, dallas, rabování, george floyd

Komentáře

nerozumiem takemuto protestu... jednemu urvu hlavu fizli a protestanti urvu 100 hlav ludom ktori za to nemozu... co nevbehnu na policajne stanice tie opice???
Tak nejde o udušeného Negra na kameře. Ten hněv na bílého je delší a hlubčí. Je to vzpoura proti tomu systému v kterém jsou uzavřeni. Bourají ho ohněm a kamenem. V podstatě bojují za svá práva !!! Je to to stejné jak (bordel dělající) migranti přicházející do Evropy, oni nás nenávidí (tvoří si svůj životní prostor) já to poznám, snad to poznají i ostatní zavčasu. Je totiž pro člověka přirozené si chránit svou rasu, ale tuto pravdu nemáme vědět...
Tak to je, bohužel pořád jsou sluníčkáři, kteří negrům a migrantům přiznávají práva, která nemají a nikdy neměli. Dokud se s těmito závadovými etniky jednalo důrazně a nekompromisně, byl klid, protože divá zvěř rozumí jen biči.

Zobrazit celou diskuzi