Napadení psem #16

19. září

Stonnall, Velká Británie: 52letý Ian Price byl napaden a smrtelně zraněn dvěma psy plemene American Bully. 30letý majitel psů, jehož psi se nebezpečně vymkli kontrole a způsobili smrt, byl zatčen pro podezření z neúmyslného zabití. Jeden ze psů zemřel při zásahu policistů, druhý byl usmrcen injekcí veterináře.

4.4 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 8 894x Hodnocení: 4.4/10 Komentářů: 69 Kategorie: video

Značky: smrt , nebezpečí , napadení , zvíře , pes , nebezpečné zvíře

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Do měst patří malá plemena a ne tyhle mrtky veký ☠
Na vesnici ti udela to samy. Podle mne by na chov techto zvirat melo byt separe povoleni, vcetne kolaudovane klece a majitel by mel absolvovat neco, jako zbrojak. To zvire je proste zbran. A v rukach kretena zabiji.
hovno zbraň, tu z něj dělají lidi... na netu je hromada videii, kde se člověk mazlí klidně s medvědem, lvem atp. a to zvíře mu taky hlavu neukousne, je to o výchově prostě.. žádná zbraň to neni. 🙈
Ale jo, taky znam videa, kde se mudzahedin raduje s rodinou. Proc ne. I takovej Hitler mel rad pejsky a jako malej slusne zdravil sousedy.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Blondi
Je to zbraň, když se může stát takhle neovladatelným a nebezpečným pro své okolí. Bez povolení a absolvování testů chov těchto psů zakázat a jakékoli nezákonné šíření tvrdě trestat.
tu ,,,zbraň " jak ty tu píšeš z toho udělá člověk, tak zas nedělej.. jinak to jsou ňuňánkové 😁 a tyhle tvoje nenávistný kecy jsou mimo. buď dobrej.. neříkám že dané plemeno jsou nějací svatoušci, prostě je u nich mnohem důležitější výchova, než u nějaký čivavy

Zobrazit celou diskuzi