Napadení psem #16

19. září

Stonnall, Velká Británie: 52letý Ian Price byl napaden a smrtelně zraněn dvěma psy plemene American Bully. 30letý majitel psů, jehož psi se nebezpečně vymkli kontrole a způsobili smrt, byl zatčen pro podezření z neúmyslného zabití. Jeden ze psů zemřel při zásahu policistů, druhý byl usmrcen injekcí veterináře.

4.4 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 9 215x Hodnocení: 4.4/10 Komentářů: 69 Kategorie: video

Značky: smrt , nebezpečí , napadení , zvíře , pes , nebezpečné zvíře

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Každej pes se dá správně vychovat pokud vím jak ke konkrétnímu plemenu přistupovat nebo ne? Když nemám prachy například na cvičák tak dám psovi náhubek, vodítko a nepouštím ho z očí aby se majitel nemusel vymlouvat na to, že se mu pes "vymkl kontrole," dobrej sranec. Myslím si, že utracení psa není správné, protože to není tak úplně jeho chyba ale může za to majitel. Pokud to nezvládl, měl si pořídit krysaříka kokot. Já osobně bych pitbula nechtěl spíš bych bral zlatého retrívra. Toho psa dali utratit kvůli tomu, že majitel je kokot. Mám kamaráda a ten má pitbula už spoustu let a nic takového jeho pes nikdy neudělal. Tak je nastala potom ta chyba?
Určitě se vychovat dá ale stejně musíš být pořád ve střehu. Mám staffbulla to je relativně malý pes cca 20 kg, ale když spolu blbneme a přetahujeme se např. o kroužek tak je neuvěřitelný jakou sílu ten prcek má. Já mám 120 Kg. Od začátku od psího mimina je cvičený a socializovaný jednou týdně chodí do psí školky kde je v celodenním kontaktu se psy. Ted mu budou 3 roky a skutečně dospěl a je vidět ta změna a přesto, že je od malička socializovaný tak když potkáme venku na procházce psa který na něj zavrčí tak po něm okamžitě jde ikdyž je ten pes klidně dvakrát větší. Ti bullové to v sobě prostě mají.Jeho nejlepší psí kámoš je american bull ten je dvojnásobný a když se rozhodne že něco chce tak jeho 50 kilová panička nemá nárok. Jsem rád, že takového psa nemám ikdyž se mi tedy moc líbí.
Viděl jsem na vlastní oči jak staford ten je trochu větší než náš stfík tak 30 kg napadnul psa Canecorso který mělo 60 -70 kg nikdy bych neřekl že proti němu bude mít šanci kdo zná Cane. Ale ten šmejd ikdyž byl menší tak byl rychlejší a obratnější normálně mu skočil ze zadu na záda a zakousl se mu ze zhora do krku a držel . S Cane lila krev ale nakonec jsem ženský pomohl toho staforda urvat. Proti nám vůbec neútočil šel jenom po tom psovi. Zdrhnul sousedovi ze zahrady a šel s tím Canem vyřídit účty. Proto mě trochu překvapuje že ti psi šli proti člověku.
čoklovi je úplně jedno proto čemu jde, je ti věrný, pujde klidně i proti medvědovi.
Ano v případě napadení tě bude bránit, ale jen tak sám od sebe nastoupit na člověka je divný.
dost možná ho znali a on je asi neměl rád... každopádně pořád chyba majitele, pokud nemá na takového psa, nemá si ho nikdy pořizovat.

Zobrazit celou diskuzi