Nebezpečná selfie

25. ledna

Tento Ind je velmi horkým favoritem na Darwinovu cenu..

9.8 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 27 518x Hodnocení: 9.8/10 Komentářů: 102 Kategorie: video

Značky: video, debilita, indie, vlak, překvapení, střet, darwinova cena

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Vypadá jak přítel a můj nabíječ z amateri.cz
ten je hodně v pohodě strojvedoucí si určitě také udělal selfie jak se mu rozprskl mozek 👏
Děcka. Jasně že jsem kokot ale vyserte se na to. Přijeďte si zalyžovat do JESENÍKŮ. Karlov, Kouty, Červenohorské Sedlo, Petráky. Tady je to super a spousty lýýýžaček i jiných povolných děv. Dá se tu ,,našoustat'' spousty ,,motohodin'' !!!Budeli potřeba . Pomohu, seženu a zajistím 😄
Sis nevzal čepici, že ti nastyd mozek viď?
Podle toho ,,viď'' jseš vykurvenej ,,Pepík'' že jo ? Shnilej jak veš A NEPŘEJÍCNEJ. Čepku mám furt na hlavě ! Osle 😞
Jsem ""Pepík"" z Hynčic pod Sušinou, chlastám Holbu a píšu kraviny, protože v tý naší prdeli neni kromě lyžování co dělat.
:-s
Podle mě je to jasný fake. Pokud se podíváte zpomaleně na stín který vrhá ten Ind na lokomotivu, naráží ruka na stín hlavy!!! Měla by přece směřovat na stín ruky!!!
Hele ,,Scherlock'' ty stíny jsou v pořádku. Raději udělej něco se sebou 😄 Být tebou. Jdu za roh a pěknou ranou bych se poslal k zemi 😄
No to teda ty stíny nejsou v pořádku. U stínu je v jedné linii slunce-ruka-stín ruky. Při nárazu naráží ruka na stín hlavy a správně by měla narazit na stín ruky! Ohledně toho, že mám jít za roh, že mě chceš poslat k zemi, nejspíš máš nějaké trauma?
Kdyz vidim, jaky ses blb, tak se nad tvoji teorii ani nezamyslim. Rikal at jdes TY za roh a posles SAM SEBE k zemi.
Á, už to vidím, že se mám sám poslat k zemi, tak pardon. Jen mě teda velmi zaráží ta obrovská nenávist a zloba mezi uživateli na těchto stránkách. Část uživatelů bude nejspíš holt slaboduchých. Doufám, že mlčící většina jsou normální lidé.
Narazil do stínu ruky, který skoro splynul se stínem hlavy, protoře jsou vůči slunci částečně zákrytu.. ale je tam ještě vidět malíček. Samostatný stín ruky patří ruce druhé. Stačí takto?
No asi jo, máš pravdu. Ten stín ruky vlevo bude stín ruky s telefonem a pravá ruka je schovaná ve stínu hlavy. Fakt je vidět na chvíli stín malíčku, kdy se dostane mimo stín hlavy.
to jako kromě SERAKa někdo myslí vážně, že je to fake? další nápověda: ta ruka je ve stínu už na začátku, proto nemůže vrhat stín.
tohle je Indie, samej original v tomhle.. tam se na fejky nehraje 😄
ten bude mit velkou bouli na hlavě.. 😄 ten by zaslouzil rovnou ty ceny dvě 😄 ted bude mit ty hlavy taky dvě 😄
Dyť je to cikán
Víc takových hodných lokomotiv !
=DD
za mě borec...
Jo byl to čůrák, ale na SERAKA nemá 😄
Vrátil jsem se z lyžovačky a ,,zabrousil jsem na NDR'' . Ten Šerák ti ale spát nedá co? Pětko 😄 Budeme se muset uvidět . Třeba budeme kamoši. Nevíš !!! Já jsem hezkej kluk a nebráním se ničemu. Možná by se ti líbil takový vztah .-D
Vrátil jsem se z lyžovačky a ,,zabrousil jsem na NDR'' . Ten Šerák ti ale spát nedá co? Pětko 😄 Budeme se muset uvidět . Třeba budeme kamoši. Nevíš !!! Já jsem hezkej kluk a nebráním se ničemu. Možná by se ti líbil takový vztah .-D
když to není obalený lidmi, neni to vlak