Nehoda dvou Češek během livestreamu

08. července

6.července 2017, Most, ČR: Záznam videa dvou mladých holek, které se vybouraly ve voze VW Brouk na výjezdu z Mostu do Obrnic (u motorestu Joker). Nehodě předchází nevěnování se řízení a snaha dosáhnout rychlosti kolem 180 km/h. Řidičku s těžkým zraněním transportoval do ústecké nemocnice vrtulník, svým zraněním však následně podlehla. Spolujezdkyně, jenž rychlou jízdu natáčela na mobil a živě přenášela na Facebooku, skončila s těžkým zraněním hlavy na JIPce v mostecké nemocnici.

Druhé video obsahuje kompletní 43minutový záznam - ženy se vesele baví, poslouchají hudbu, komentují velkou rychlost, dění v okolí a domlouvají, co budou dělat. „Nudíme se,“ zazní v autě. „Stavím se zítra u tebe ve městě,“ říká poté řidička do svého mobilu při telefonování. Když jedou rychlostí 120 km/hod. oznámí, že je míjelo policejní auto. Když rychlost podle hlasu řidičky vzroste na 140 km/hod., sdělí nic netušící ženy ještě pár vět. Jednou z nich je, že jim okno posral pták. Pak se ozve "ty pičo!", video zachytí jejich překvapené tváře a po rozmazeném obrazu, kdy vůz naráží do stěny, nastane ticho, přerušené po chvíli lidmi, kteří k havarovanému autu přiběhnou, snaží se s ženami komunikovat a volají sanitu. Během záchrany a vyšetřování nehody přímo na místě si zapnutého mobilu v autě všimne jeden z policistů, který telefon přenese do policejního vozidla. Před vypnutím mobilu zazní, že ženy zřejmě vysílaly video on-line. Poté následuje i příjezd otce spolujezdkyně a rozhovor s podivnou policistkou.

9.4/10

košík

Zhlédnuto: 35 375x Hodnocení: 9.4/10 Komentářů: 385 Sdíleno: 18x Kategorie: hnus

Značky: rychlost, nehoda, hnus, smrt, zranění, dopravní nehoda, česká republika, chyba, nezodpovědnost, češka, facebook, živě, volkswagen

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Není to jedna z nich? - http://www.pornhere.org/video/2316/czech-casting-9957-martina (sry za odkaz)
Prej když řeknete před smrtí"ty pyčo" tak smrťák na chvíli odejde.
pyčo s tvrdým y ? Co to je za pyču ? :smile:
to měly pravostranný řízení?
Přední kamera na mobilu pyčo :wink:
ne tobě funguje jen levá strana mozku
Za 10 minut u Tesca...
říkala za 5
Toho rozumu nepobrala ani jedna, není divu, když také není po kom. To se má holka na co těšit doma, dostane vyhubováno za překažení dovolené :grinning:
https://www.youtube.com/watch?v=C3r1V11goT4
Ta popelnice asi neměla aerbagy,možná by přežila.
to by bylo úplně jedno, když to tam narvaly bokem :smile: :smile: - myšleno v tom smyslu, že beatle stejně nemá boční airbagy :smile:
No su´d sám k čemu ti jsou airbagy :smile: http://img.blesk.cz/img/1/full/3543795_.jpg
Jasně,souhlasím :grinning:
Zkurvene pneumatiky
nenafukaly no :smile:
To ptačí hovno bylo zlé znamení, poslední varování, aby přibrzdila. Nejspíš místo toho zapla stěrače, rozmazala tu ptačí sračku po okně, takže od volantu nebylo nic vidět.. A pak ještě začla v té vysoké rychlosti škubat volantem sem a tam. No majstrštych - Ayrton Senna byl proti ní hadr... PS: ten to taky to zalomil v levotočivé zatáčce..bohužel : (
tak jarda dneska asi nezasune
Jestli dělá v márnici, tak by teoreticky mohl