Nehoda dvou Češek během livestreamu

08. července

6.července 2017, Most, ČR: Záznam videa dvou mladých holek, které se vybouraly ve voze VW Brouk na výjezdu z Mostu do Obrnic (u motorestu Joker). Nehodě předchází nevěnování se řízení a snaha dosáhnout rychlosti kolem 180 km/h. Řidičku s těžkým zraněním transportoval do ústecké nemocnice vrtulník, svým zraněním však následně podlehla. Spolujezdkyně, jenž rychlou jízdu natáčela na mobil a živě přenášela na Facebooku, skončila s těžkým zraněním hlavy na JIPce v mostecké nemocnici.

Druhé video obsahuje kompletní 43minutový záznam - ženy se vesele baví, poslouchají hudbu, komentují velkou rychlost, dění v okolí a domlouvají, co budou dělat. „Nudíme se,“ zazní v autě. „Stavím se zítra u tebe ve městě,“ říká poté řidička do svého mobilu při telefonování. Když jedou rychlostí 120 km/hod. oznámí, že je míjelo policejní auto. Když rychlost podle hlasu řidičky vzroste na 140 km/hod., sdělí nic netušící ženy ještě pár vět. Jednou z nich je, že jim okno posral pták. Pak se ozve "ty pičo!", video zachytí jejich překvapené tváře a po rozmazeném obrazu, kdy vůz naráží do stěny, nastane ticho, přerušené po chvíli lidmi, kteří k havarovanému autu přiběhnou, snaží se s ženami komunikovat a volají sanitu. Během záchrany a vyšetřování nehody přímo na místě si zapnutého mobilu v autě všimne jeden z policistů, který telefon přenese do policejního vozidla. Před vypnutím mobilu zazní, že ženy zřejmě vysílaly video on-line. Poté následuje i příjezd otce spolujezdkyně a rozhovor s podivnou policistkou.

9.4 /10

košík

Zhlédnuto: 50 529x Hodnocení: 9.4/10 Komentářů: 377 Sdíleno: 20x Kategorie: hnus

Značky: rychlost, nehoda, hnus, smrt, zranění, dopravní nehoda, česká republika, chyba, nezodpovědnost, češka, facebook, živě, volkswagen

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Za pět minut u Tesca hahaha.
KOLIK LETÍŠ TY PÍÍÍÍÍČO ??? :smile:
Kolik jedeš,ty pičo?! :smile: Bez komentáře...
  • Sert
  • 24.09.2017 12:28
Když řekneš ty pyčo, tak nezkapeš !
Škoda těch holek. Ale ....... to byly taky pěkný kundy !!!!! Jen se předvádět a vymýšlet píčoviny. Narval bych je do Michelinky tahat pneumatiky........ Je mi jich ale moc líto. Mohli tady ušukat spousty frajerů...
Jedna z nich přežila. Taky je mi ji líto, hezká holka...
Hnes myslis ptakem....jinak pekna fotka obliceje na profilovce ty zalude
Ta toho už taky moc NENAŠUKÁ !!!
Leda s nějakým nekrofilem, taky není vyloučeno.
Není to jedna z nich? - http://www.pornhere.org/video/2316/czech-casting-9957-martina (sry za odkaz)
Myslím, že určitě ne.
  • Sert
  • 16.07.2017 14:13
Prej když řeknete před smrtí"ty pyčo" tak smrťák na chvíli odejde.
:joy: ach jo
pyčo s tvrdým y ? Co to je za pyču ? :smile:
tvrdá pyča nosí kalhotky se škrtátkem
No a? Nějaké holky holt maj v kalhotkách malé překvápko.
to měly pravostranný řízení?
Přední kamera na mobilu pyčo :wink:
ne tobě funguje jen levá strana mozku
Za 10 minut u Tesca...
  • LUF3
  • 15.07.2017 22:19
říkala za 5
Toho rozumu nepobrala ani jedna, není divu, když také není po kom. To se má holka na co těšit doma, dostane vyhubováno za překažení dovolené :grinning:
https://www.youtube.com/watch?v=C3r1V11goT4