Nehoda v mlze

29. prosince

Texas, USA: 18kolový tahač havaroval v texaském Lubbock County poté, co byla oblast pokryta hustou mlhou a docházelo k dopravním nehodám. Na místě se dopravu snažili řídit policisté, z nichž jeden byl při tomto incidentu zraněn. Do nemocnice byl převezen i řidič bílého pickupu, kterého museli vystříhat hasiči. Celkově došlo k pěti nehodám, do kterých se zapojily čtyři kamióny a čtyři osobáky. 

9.3 /10

košík

Zhlédnuto: 13 360x Hodnocení: 9.3/10 Komentářů: 24 Kategorie: video

Značky: video, policie, o fous, zranění, dopravní nehoda, policista, pick-up, kamión, štěstí, chyba, počasí, nezodpovědnost, útěk, mlha

Komentáře

Ve zlutem si to jisti na elegana az do posledni chvile, pak to taky musi mrdnout do travy 😞 😃
Asi to tam dobře znal a včera tam nic nejelo. 😃
Njn stupidní amík..
Vidím hovno, tak proč nesešlápnout pořádně plyn.
Mlhy jsou svinstvo, jedeš pomalu, někdo do tebe napálí, jedeš moc rychle tak naopak 😃
To je presne logika mrdek v kamionu...vidim picu tak to valim na doraz 😀
Neřídilo to nějaký přičmoudlý opičí prase?
I ty moje nepovedená rasistická kopie. Proč se nevydáváš třeba za Fešáka?
Nebo za P3pka, který už tu čirou náhodou dlouho nebyl, dokonce ten rukopis je mu podobný.
Já točím kamionem Pardubice - Košice dvakrát až třikrát týdně a takovou mlhu jsem zažil mnohokrát. i nějaké nehody jsem viděl. je to chyba těch co zůstávají v silnici a hned neuvolní jízdní pruh. ja když jedu tak devadesát, mlha nemlha! nemají tam co dělat. i na normální silnici když se nemůžeme řádně vyhnout s nějakým osobákem tak já neuhýbám protože jsem větší. klidně ho vytlačím až jede kolama ve škarpě.
přesně takový prase, co nezpomalí v mlze, bych zavřel do basy až by tam zhnil, krom toho, že zákon jasně udává, že na vzdálenost, kterou vidíš, musíš bezpečně dobrzdit, tak řídí zbraň a mussí se tak chovat. pokud to nedělá, je to jen bezcenný hnůj.
Trolli, tak co mu na to skáčeš!
nejsem si jistej jestli trolí.. takoví kreténi totiž existují
Samozřejmě že takoví dementi existují, ale Jarda Crhů je kapitola sama pro sebe.
To není Jarda ale Ignác Crha.
Je to blb, ale myslí si že je lepší. V hustej mlze 90 to určitě až dostane nákladem facana za krk tak bude ještě chytřejší , na to vem jed.
do toho kamionu narazil na zaciatku ten pickup co chcel odstavit na kraji cesty. kamionak bol slepy a isiel by furt rovno keby ho nerozhodí
Jednou sem jel serpentyni z Černý hory a to je tahle mlha hovno. Tehdy mi mladá diktovala zatáčky z navigace, protože bylo vidět tak metr před čumák a zastavovat se mi v tom taky nechtělo.
Ty serpentiny. Pane kolego!
  • zagy
  • 29.12.2019 19:44
Myslíš Gabrielu Serpentyni, tu slavnou tenistku??
Hovno, myslim tim jak se to pise spravne.