Nehoda v zábavním parku #4

29. ledna

Čína: Dobře zaparkované nákladní auto u kolotoče. Prý nebyl nikdo vážně zraněn.

8.2 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 8 557x Hodnocení: 8.2/10 Komentářů: 10 Kategorie: video

Značky: nehoda , debilita , děti , čína , nákladní auto , atrakce , kolotoč

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Pičo, ale ty pásy na te pičovině mají kvalitní, když malý Xin Zhao sebou flákl o auto, tak udělal pomalu salto i se sedačkou a nevypadl, kurva 😃
Čínský inženýring v praxi... 😁
Popisok jak moja riedka stolica...
to mají za to, že lezou na kolotoče cikánům
*nemyslím zrovna tenhle příspěvek* proč se sem kurva cpou nějaký odkazy z nějakýho vypičenýho serveru "musíš vidět"?
Protože chtějí 2x víc peněz za jedno hovno. Místo toho, aby se posnažili, dávali sem dobrá videa a kvalitní popisy, naladili web aby se neodhlašoval, nepotřeboval odklikávat "neroboty", tak to hovno ještě rozpůlili a nasrali zbytek lidí, kteří sem chodí ze zvyku a kvůli komunitě fajn idiotů. Jenom tím ztratí, ale debilům to nevysvětlíš.
Do toho web na piču vyhledává, řadí videa časově blbě, protože je přehazuje a nové hledáš mezi starými. Prostě to tady domrdali jak cikáně hračku a ještě nás zkouší přesměrovávat jinam. Jde to tu dlouho do prdele, ale konečně admini našli zkratku.
Máš jít občas i za košíkem dodiri. Sice méně, ale ta jeho práce s detailními popisky je špičková 😉
už to tu psali. admin není kokot, aby makal pro takovou partu nevděčných čuráků zadarmo. pošli mu prachy, nebo drž hubu a buď, rád, že si rád.
Adminovi by to sypalo z návštěvnosti, když by mu to tady fungovalo a byl lepší než konkurence. Takže kokot je a ty ještě větší, když obhajuješ špatně odvedenou práci.