Nejrychlejší horská dráha v Evropě (2 videa)

09. dubna

Španělsko: V zábavním parku v Salou je nejrychlejší horská dráha v Evropě, která se jmenuje Red Force a rychlost, kterou na ní lze dosáhnout je až 180km/h..

9.3 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 19 608x Hodnocení: 9.3/10 Komentářů: 33 Sdíleno: 8x Kategorie: video

Značky: video

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
konečně pořádný video s ptákem v hubě
Se z toho ptaka oklepal docela rychle, ja bych nejspis vrhnul. :D
A pak že pečení holuby neletí do huby :D
Nebyl pečenej :-(
Dostal ptáky do huby!! :D
mik mik...
Ten pták je zničující :D :D
:D :D dobre dostal na hrusku
Dodám pár informací: z 0 - 180 km/h za 5s, výška 112 metrů a délka 880 metrů. A konečně je do píče taková dráha i na našem kontinentu, takže milé King Da Ka a Top Thrill Drgaster, seru na vás a ty kačky co jsem naházel do prasátka utratím ve Španělsku :)
Za 70 Eur vstup na dva dny Ferrari Land + Port Aventura, což je v přepočtu 900 Kč na den, které necháte na smradlavé Matějské pouti za půl dne a máte z toho hovno a oblečení od šmíru...
Líp bych to nenapsal. Má zkušenost je sice 10 let stará, ale Mirabelandia v Itálii, 20Eur, platí se pouze za vstup do areálu, pak můžeš na co chceš a kolikrát chceš. Matějská, pojebaný mořský svět 700Kč pro 3 lidi. Vstup do areálu jako takovýho ani nepočítám.
Na Matějské za půl dne necháš půl výplaty. Já tam zmáknu bez nějakýho problému nechat 2.000 Kč za hodinu, jenom na atrakcích
Češi jsou skromní a rádi platěj za všechno možný, tak to prostě je
Jel jsem na Stealthu v Thorpe parku v Anglii. Sice "jen" 130 km/h, ale i tak je to masakr.
/Probudil ses a ruka v nočníku :-D Tys nikdy nebyl za humny :-D
Cikánský španělský stát. To dopadne tragicky. Tak jak většina věcí co pochází z této cikánské aglomerace. Ale mají dobré OLIVY !!!