Nepovedená loupež #106

24. února

ARGENTINA: Nepovedená akce ozbrojených zlodějů, kteří před železářstvím zkusili okrást policistu v civilu. Ten nejprve nekladl odpor a poslušně odevzdal batoh (měl tam 85 000 pesos/20 250 kč) a mobilní telefon. Vzápětí však vytáhl služební zbraň a identifikoval se jako policista. Vypukla přestřelka, během které byl řidič motocyklu zastřelen. Komplic byl postřelen, ale podařilo se mu nasednout do taxíku, jehož řidiči řekl, že se stal obětí loupeže a potřebuje odvézt do nemocnice. V taxíku však zapomněl ukradený batoh i mobil, což řidič nahlásil a pomohl tím pachatele dopadnout. Ukázalo se, že šlo o teprve 17letého mladíka. Policista byl nejprve zatčen, ale byl propuštěn poté, co prokurátor usoudil, že šlo o legitimní sebeobranu.

9.7 /10

košík

Zhlédnuto: 12 229x Hodnocení: 9.7/10 Komentářů: 29 Kategorie: video

Značky: zloděj , loupež , policie , policista , cctv , motorkář , zastřelení , sebeobrana , krádež , jížní amerika , argentina , postřelení , ozbrojenec , přepadení

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
No nevím, policajt začal střílet až jak byli na útěku. Nevím jak to mají v argentině, ale u nás musí existovat přímo hrozící nebo trvající útok. Ale co, zmrdi to byli, tak žádná škoda.
1/ nelze uplatňovat naše zákony na Argentinu 2/ policajt opravdu není omezen s použitím zbraně jen na případ sebeobrany a to ani u nás... a on se prokázal (alespoň dle popisku) jako policista
Kdyby tohle platilo v Argentině, tak se s těma gangama nikdy nevypořádaj.
1) Hned na úvod píšu, že nevím jak to maj v Argentině 2) I to vím, ale v popisku se píše, že to vyhodnotili jako sebeobranu, ostatní důvody použití zbraně tedy nejsou relevantní.
Tak očividně se s tím nemůžou vypořádat ani když to tam neplatí.

Zobrazit celou diskuzi