Nepovedená loupež #108

19. dubna

15.dubna 2021, BRAZÍLIE: Útok dvou zlodějů na ženu, která právě vystoupila z luxusního SUV u svého domu v São Paulu. Krádež vozu šla docela hladce až do chvíle, kdy se jednomu z pachatelů zachtělo slunečních brýlí. Žena začala bojovat a křičet, což upoutalo pozornost dvou policistů.

9.4 /10

košík

Zhlédnuto: 12 725x Hodnocení: 9.4/10 Komentářů: 32 Kategorie: video

Značky: video, zloděj, loupež, brazílie, policie, zásah, akce, cctv, sao paulo, suv, fail, jížní amerika, přepadení

Komentáře

Krásná práce! To by se tady nemohlo stát, aby se poblíž zrovna nacházely dva poliši a hned rázně jednali. Tady u nás máme jednoho městskýho cajta na celé 8000 sídliště. To jsou holt ty seškrtaný rozpočty. A to ten empík stejně není za celej den vidět, protože je někde zašitej...
To jste asi klidný sídliště. U nás ve městě 9000 obyvatel máme statní, těch je aspoň 5 na směnu a měštáků tak stejně. Ale tady panuje tvrdá totalita a zákazy i bez covidu. Po desáté večer město duchů i přes léto a víkendy. 22:01 už objíždí a zavírají hospody. Tohle bylo i před covidem.
Lidem se nezavděčíš, jednou hulákají, že je tady přefízlováno a podruhý, že je jich málo. U nás ve mestě je 6500 obyvatel a jak státní 18 kusů tak městská 12 poskoků.
kde to kurva bydlíš ? 😆

Zobrazit celou diskuzi