Nepovedená loupež #61

Sazka ti dá na ruku ihned 100 Kč jen za registraci. Navíc můžeš získat až 3000 Kč do hry zdarma. Registruj se hned.

21. prosince

ANGLIE: Dvojice zlodějů přepadla u bankomatu starší ženu. Vše viděl nahodný svědek a vložil se do situace. Video bylo pořízeno v Newcastlu.

9.8 /10

košík

Zhlédnuto: 3 044x Hodnocení: 9.8/10 Komentářů: 46 Kategorie: video

Značky: video, zloděj, anglie, bankomat, k.o., velká británie, knockout, hrdina, přepadení

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Taky chci poděkovat spartanoviDC, kosíkovi a mariangele za stálý přísun nových videí a trpělivost kterou s námi musí mít. Já bych na to neměl nervy. Třeba já... ,, to jsem taky případ'' :smile: Krásné svátky, přátelé.
Hele snaž se píčo zatím si to stejný nakopírovat jen pod 10 videí. Musíš ještě máknout, aby si toho tvého řitního alpinismu všimli. Jinak šťastný a veselí všem kromě SERAKA :wink:
Máš dobrou šanci, brzo začne nový rok 2018, tak zkus nebýt debil, alespoň v příštím roce.
Tak to jsi mě pětko nasral do běla. Toho budeš litovat. A hodně. Slibuju že budeš brečet krev. Já se neustále snažím vztahy narovnat, nenadávám sprostě a ty v každé větě dvě sprosté slova. Jak chceš. Jseš zlý člověk !!! Již jsem ti to jednou psal. Prokleju celou tvou rodinu. 27.12.17 proběhne rituální prokletí za účasti cca. 10 satanistů. Počítej že v odpoledních hodinách bude vše hotovo. http://www.tajemno.estranky.cz/clanky/sa Něco si o tom přečti. A ČEKEJ
Děkuji za radu. Jestli chceš dospět do fáze kam to ,,dotáhl'' 23 tak pokračuj. Jseš taky na dobré cestě k prokletí. Vím že budete mít z toho prdel ale pouze pár hodin ne li několik málo dnů. Vím že chceš být jen zajímavý a kopíruješ tady to monstrum a kandidáta 23 ............... Tak rychle vychladni, buď slušný a omluv se mi. Děkuji. Potom budeš v pohodě ! Máš na to 2 dny. Poznám hned že jsi to četl. To jen pro případ že neodpovíš a neomluvíš se.....
Jejda mane, už se tě strašně bojím retarde :smile: Od toho co mne proklínáš, tak se mi v životě daří čím dál lépe. Díky za to, ale i tak... zdechni :smile: BTW: Rusifilní komunista/satanista... to je kombo :smile:
Budeš plakat krev !!! Matka tě prokleje a fotr zatratí. Tvá škatule která ti sem tam přidrží, tě opustí a ten fakan co stejně není tvůj zkoprní .
Jasný, strašně se bojím. A teď udělej světu službu a nechej se tam na tom vašem rituálu obětovat :wink:
Přátelé i nepřátelé. Bylo dobrým zvykem v čase bojů a válek přerušit veškeré válečné aktivity a oddávat se vánocům. Což navrhuji. Krásné vánoce a hodně zdraví všem tady na NDR přeje Šerák . Užijte si pohodu a svých příbuzných. Po novém roce si to tady zase rozdáme :smile: Ahooooooj .
poznám hovno, ale podle me je to nahrany
Zdejší komunita hrdinně akorát tak buší do klávesnice, z něj si si berte příklad chlapci :wink:
:smile: 100 % 90 % ONANISTŮ, 10 % POHODÁŘŮ :smile:
do pici to mal ruke kladivo?
Nádhera. Jen je smutný, že teď dostane minimálně podmínku za napadení. Nedejbůh, aby měla ta zlodějská kunda trvalý následky.
moc koukáš na TV Hovna.
Krásná rána. Škoda že za ním nebyl prostor, by plachtil krásně. Divím se že nedal i toho druhýho měl ho tam 2x pěkně
udělal to dobře - na místo aby se jich zeptal co dělaj a upozornil na sebe tak hned útočil - jiank to nejde.
podle info polák 21 a čech 36 let :smile:
vyboxoval je tam prej kolemjdoucí slovenský výměnný student 22 let, držitel stříbné medaile z mistrovství světla v boxu v Chrudimi
jestli je to pravda, tak jedině dobře... Náplava zkurvená...
odkud to info mas?
dělám si prdel :kissing:
:joy: tohle miluju. Jinak, podle Dailymail se to stalo v létě, nebyla přivolaná policie, takže se to ani nevyšetřovalo, stále čekají jestli se někdo přihlásí.
To je ta co krade platební karty? Už ji tajní skoro měli nebýt toho skina aktivisty.