Nepovedená loupež #98

Sdílením podpoříte NDR:
24. května

13.května 2020, Montevideo, URUGUAY: 62letý muž (bývalý voják v důchodu) sejmul ozbrojeného bankovního lupiče, který se zrovna chystal pustit dovnitř svého komplice. Pachatel zemřel v nemocnici na dvě střelné rány v hrudníku a jednu v oblasti hlavy. Děda nebyl z ničeho obviněn. Komplic tam nechal motorku, na které oba lupiči přijeli, a utekl po svých. 

9.7 /10

košík

Zhlédnuto: 14 120x Hodnocení: 9.7/10 Komentářů: 24 Kategorie: video

Značky: smrt , zloděj , loupež , cctv , zastřelení , sebeobrana , voják , ochranka , důchodce , banka , security , lupič , jížní amerika , děda , uruguay , ozbrojenec

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Děda jen využil šance si legálně odprásknout negra. 😃
Dva výstřely do vitální zóny hrudníku, jeden výstřel na hlavu, tomu se říká Mosambique drill. Cvičí se v každém kvalitním kurzu taktické střelby a používají ho vojenské a policejní jednotky snad všude na světě.
  • RUL
  • 24.05.2020 20:40
Borec, co ke konci videa chtěl jít dovnitř: "aha, tak já vlastně do té banky dneska až tak jít nepotřebuju" 😃
Všichni co tu píšete hovna, že nikoho neohrožuje, skočte hlavou do zdi. Ten sekuritak leží na břiše úplně dobrovolně, jistě, vůbec nikdo ho neohrožuje.
metal pro vojaka.. jak tam ma furt pripravenou zbran a kontroluje si venek
Doufam ze dedek jednou skonci v pecovatelaku u Feriho 👊💪👊za sejmuti lupice ktery nikoho neohrozuje si nic jineho nezaslouzi 👊👊👊
Dalsi dement v rade, kterej je pripravenej celit disslikum, jen aby si ho nekdo vsimnul. Smutny pribeh degenerata.
Třeba je ještě panic a žádný vnuky nemá, takže to nemusí být děda.
Jako panic si pochopitelně neumíš představit, jak se projevuje chlap. Tak, pičo, jak se chová ten borec, tak tak se přesně chová chlap, debile, který mrdá baby celý život a má minimálně 4 děti a hromadu vnoučat. Kdybys nebyl buzerant, poznáš to.
Ten z té ostrahy tam stál jak dřevák.Nechápu na co tam jsou. Dědula frajer.Ale u nás by to měl za dvanáctku na Mírově bohužel.
Zlatej středověk 😂😂😂😂
Pěkná práce, to mi aspoň udělalo radost po tom videu z Belgie.