Nespokojený zákazník v Apple Storu

01. října
Dijon: Nasraný zakazník s petanque koulí ve francouzském Apple Storu..
8.2 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 28 144x Hodnocení: 8.2/10 Komentářů: 74 Kategorie: video

Značky: video, obchod, nasranost, ochranka, francie, koule, apple, iovce

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
při každým bum se na pozadí ozvalo cink cink, asi nebude mít malej účet rebel 🙂
asi francouzský pošťák Ondra..:-)
Je uplne fuk jestli v nakupnich cenach, prodejnich, nebo jinych... Klidne mu muzou dat zaplatit i usly zisk (tedy plnou cenu) a pripadne i poskozeni jmena firmy. Odhaduju ze pokud ma prumernou praci, tak dle toho co tam vsechno rozbil, se nedoplati ani za deset let. A to, jakou cenu zaplati (jestli prodejni nebo nakupni), zalezi zejmena na zakonech dany zeme a to, jakeho pravnika si sezene (a zaplati). Tak jako tak bych ten ucet platit nechtel.
Panek napsal... Johnny Bravo napsal... Broxik napsal... To je dobrej dement. Vzhledem k tomu ze je na kamere sem si jisty ze si vydelal a tedka bude splacet -------------------------------- Všichni co tu radíte jak byste mu nakouřili už po prvním, tak tady jedinej Broxik pochopil, že je na záznamu a bude cálovat, takže palec nahoru prodejcům, kteří prodali tolik iPhonů za rekordně krátký čas. PROSÍM ZAMYSLETE SE NEŽ NĚCO NAPÍŠETE. ........... Škoda je v nákupních cenách. Když rozbiješ na prodejně vázu, nemůže ti ji prodejce účtovat za prodejku, ale za jeho náklady (potvrdil ÚS). Takže prodali leda pikaču. --------------------------------------------- Mám dojem, že to byl Apple store o_O ti to rovnou prodávají takže je nákupní cena nevypátratelná, resp. Kim Dotcom měl taky x mil dolarů za pokutu, když mu u soudu spočítali ušlý zisk za filmy.
bimbam4 napsal... tady asi musim poguglovat. policajt je jasnej. kdyz rekne \"ruky vjerch\" tak se ani nehybu. ale nejaka security? ma pravo me drzet? nevim, necham se poucit .... Má, stejně jako ty máš právo na místě srolovat a držet třeba vykradače aut, když ho chytíš při činu, než přijedou fízli. Stejně tak, on buď vykazuje lidi kteří nedodržují podmínky OC a pacifikuje mamrdy, kteří ničí nebo kradou v obchodech. a video zase úplně o hovně.
Vzhledem k tomu, co to je za šunky, tak prodají 1 za jejich cenu a mají vyděláno na všechen ten shit, co tam rozbil 😃
dj_pepino napsal... woskoffka napsal... Tam chybělo jenom \" Dude, It´s a prank! \" Napadlo mě to stejné smile --------------------------------- taky jsem cekal do konce, ze jako prank ......treba jako blba reklama , ale .....
tady asi musim poguglovat. policajt je jasnej. kdyz rekne \"ruky vjerch\" tak se ani nehybu. ale nejaka security? ma pravo me drzet? nevim, necham se poucit ....
Neurotic napsal... To, že si nestáhneš fotku z telefonu si vzal kde prosimtě, někde u vás na vesnici od známýho, co to slyšel od známýho ? ajfoun si viděl jen tady na tom videu a je z tebe odborník na všechno. Jup. Nahraj video, jak stahuješ fotky z iPhhone, ale s pohledem na net-trafic. Lidi, co si myslí, že nějaká aplikace jim umožní uložit foto z jejich device na PC, jsou jen iOvce. I ten blbej ovladač, který se tváří, že stahuje z telefonu, stahuje z iCloud. Ale kurva! Je mi to u prdele. Klidně se hoky foťte iPhonem. Uvidíme vás tu na ND jako amatérky.
To je dobře stejně stojej za píču