O fous #435 (ČR)

05. února

4.února 2020, Štípa, ČR: Školačku málem sejme na přechodu firemní dodávka. Video je z obce Štípa, jenž leží cca 7 km severovýchodně od Zlína. 

4.9 /10

košík

Zhlédnuto: 17 985x Hodnocení: 4.9/10 Komentářů: 87 Kategorie: video

Značky: video, o fous, dashcam, česká republika, štěstí, přechod, brzdy, evropa, školačka, zlín, dodávka

Komentáře

Kdykoliv na SPZ vidim B, J, M a Z. Tak se klidim pryč, jinej svět...
a co máš na SPZ ty ? CURAK1 ?
Takových situací už jsem naživo viděl bohužel dost.
jezdim tudy denne. prechod na picu a za zhorsene viditelnosti dvojnasob. decka se mely rozhlednout. ridic mel jet pomalej. nic vic.
Nejdřív bych začal u svých dětí. Každý den jim říkám, aby se rozhlídli na přechodu a jestli to neudělají, že jim těžce ublížím. Jednou jsem pomáhal paní sražené na přechodu a velký zážitek to byl. Ale nebyl pozitivní.
zasraný internext,banda vymrdaných čuráků a píčí. A ty čubky se měly rozhlídnout,tohle bych taky liskal.
holky došly chvíli tam stály a pak bez rozhlídnutí hupsly do silnice . kolikrát se mi stalo, že chodci stojí metr od krajnice u přechodu ,ale nepřechází jen se baví tak kdo to má čuchat co zrovna bude jejich další krok a většinou ještě čumí do mobilu a mají sluchátka v uších tak to už je doopravdy na facku
Rozmrdal bych ty kedlubně z dodávky hlavu v mixéru na čevabčiči.Pak by možná začal jezdit jak člověk.Je to zhmotněněéj kus hovna co se sune po silnici.Nesnáším nedomrdy.Bejt tam stará paní už má zlomeniny idiot zasranej píčus zralej do salátu!
  • Pice
  • 05.02.2020 19:46
Zkurvenej lovec záběrů. Zastavil tak aby holky vyprovokoval k reakci rychlého přejití a přesně tak aby přinutil dodávkáře na mokru krizově reagovat. Jak si situaci vychutnal tak zatroubil.
To chceš říct že když vyjížděl z kruháče tak nešlo ty holky a stojící auto u přechodu v protisměru vidět? To samé ty dvě jelita, mládí je blbé a tak tam bez podívání prostě vlezly. Taky jsem takhle několikrát pouštěl chodce, hodně naivně počítám s tím že lidi jsou svéprávní a čumí i kolem sebe.
  • Enge
  • 05.02.2020 19:04
Minulý týden jsem jel s kámošem okolo 18:00. Kamarád zastavil dvou borcům na přechodu, odhadem 17letým, kteří se vydali na přechod, aniž by se ohlédli do protisměru. V protisměru jelo docela dost aut, první auto bylo jen pár metrů před přechodem, když se naštěstí jeden rozhlédl i na druhou stranu a svého debilnějšího kámoše zastavil. Stihl jsem jen říci kamarádovi "čum na ty kretény, se ani nerozhlídli", kdyby se neotočil na poslední chvíli, tak se svezli po kapotě.
samozřejmě, že se ty holky nepodívaly, ale to nemění nic na tom, že jel jako prase a měl dávat pozor..štěstí, že silnice nebyla namrzlá...