O fous #455

16. října

Rusko: Blondýna měla velké štěstí při přecházení na přechodu ve městě Saratov.

9.3 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 9 816x Hodnocení: 9.3/10 Komentářů: 65 Kategorie: video

Značky: video, auto, doprava, o fous, dashcam, rusko, štěstí, přechod, město, provoz

Komentáře

ja to rikam furt. Ruskej ridic to je zkurvenej druh podcloveka.
Ne jenom řidič.
když mi zastaví auto v jednom pruhu, tak se na přechodu na jeho úrovni zastavím a rozlížím se znova..řidiči jsou spěchajíci piče a často ve druhým jedou dál
No už z principu a lidskosti když jedu v pruhu a nevidím kvůli jinému vozidlu dopředu dál co jede vedle mě tak bych rozchodně nebyl takový ´´prase´´ abych jel dál třeba 50 sátkou to dělají arogantní čůráci asi tak konec šáteček šmytec!
Tyhle dementní přechody vymyslela asi tak blondýna,nejenže ti řidiči jsou kokoti,ale ti lidé ještě větší...Věřit v to že mě někdo pustí je hezké,ale vlézt tam jako ovce... a že jich je i u nás.
jsem zklamám, čekal jsem, že bude mít u hlavy telefon, a ona si ho radši zvlhčila v džínách... 😇
Chodec na přechodu morálně vítězí, ale fyzicky podléhá... Ptal jsem jednoho Rusa, s ohledem na množství videí z Ruska se sraženými chodci, proč je v Rusku taková brutální bezohlednost k chodcům, a to i když jdou po přechodu. Odpověděl mi, že když zastavíš chodci,byť před přechodem, na 90% to do tebe ze zadu někdo napálí...
Až se mi zatajil dech. Blondýna nebo bruneta, ten řidič je arogantní vůl.
Jednou jsem takhle srazil borce . Jak dopadl netusim ale kdyz jsem ho videl naposledy ve zpetnem jeste se kutalel gymnasta.
Tie tvoje trápne komentáre ty kokotko. Si myslíš že si bohovo vtipný, doma ti hovoria že si! Že by si sa mal prihlásiť do ČS má talent! Ale dobre vedia že si len malý pojebani rumpel a nechcú aby si sa odjebal!
Já srazil ožralýho poláka na kole a on odlétnul do příkopu.No měl jsem štígro že jsem jel na 24 celopéru to vydrží hodně a tak kolo ok já jen odřenou ruku a trochu i koleno ale polák ten měl bouly jak hrom na palici a trochu mu z ni tekla krev.Byl z vesnice tady kousek u nás za hranicema a pak jsem ho tam už nikdy neviděl tak nevím možná umřel.
Kurva z toho mám vždycky taky respekt. U nás ve zpičeným maloměstě máme taky pár takovejch přechodů - autobusová zastávka před něma nebo napříč zaparkovaný auta. V tomhle případě se asi měla buchetka víc rozhlídnout a čuráček dát po tomhle deset otčenášů a papíry do čistírny
Ten čuráček max odcitoval jachujec pizda jebat tvaju mať a jel dal.
Ta pustila do silona..
naostrovtipné
Pocem kam deš.