Obchodník s dětskými orgány

29. června

Ukrajina / Slovensko: Na hranicích Ukrajiny a Slovenska byl údajně zadržen "charitativní pracovník", který byl přistižen při pokusu o převoz 11měsíčního dítěte do zahraničí za účelem "prodeje k transplantaci orgánů". Muž, kterému je 43 let, údajně dal matce chlapce zálohu ve výši 1 000 dolarů (cca 22 000 korun) a tvrdil, že zajistí, aby byl chlapec adoptován v EU a žil v bezpečí daleko od války. Ženě ze Žytomyru nabídl celkem 5 000 dolarů (cca 108 000 korun) za dítě, které pak hodlal prodat překupníkům za 25 000 dolarů (cca 540 000 korun). Zatímco tohoto chlapce se podařilo zachránit, existuje podezření, že muž již dříve prodal tři další děti pod záminkou, že je odveze z válkou zmítané Ukrajiny a najde jim adoptivní rodiče v zahraničí.

2.8 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 18 730x Hodnocení: 2.8/10 Komentářů: 92 Kategorie: video

Značky: slovensko , děti , ukrajina , dítě , překupník , orgány , hranice

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Beztak potřebovala prachy mrdka ukrajinská
  • Rero
  • 02.07.2023 01:10
Na děti se nesahá.
Zkurvených parchantů je na světě jako sraček ! 🙂
  • Kim
  • 01.07.2023 18:48
UA jen dobré na díly?
A Rusové na žrádlo pro prasata.
Pro mentálně zaostalé hňupy, kteří kritizují názory o hraničních přechodech : nebýt hraničního přechodu Slovensko - Ukrajina je jasné, že by s tím děckem klidně mohli cestovat přes celou Evropu bez jakýchkoliv problémů. Nechtějme raději ani vědět co se vše ve zkurveném Schengenském prostoru převáží.
To musí být fake ! Ukrajinci jsou suverénní/nefašistický stát, kde se nic takového neděje, to šíří pro ruští fašisti, lháři a Putinovci ! Říkali to v televizi a nejvěrohodnější osoba Pekárová !! Nevěřte všemu co vidíte, i když to tak opravdu je a vypadá ! Za to může Putin, že dohnal pracovitého, nealkoholického, vzdělaného lidského tvora k takovéhmu činu !!!
ty kokos, co sis dal než si to psal?
Chtěl jsem udělat radost těm zoufalcům a tragédům Pávkovým, kteří si stále myslí, jak jsou Ukrajinci prospěch národa 😃
Prospěšní jsou, protože díky nim tu nejsou podlidé z Putinistánu, díky kterým jsem za 40 let po WW2 byli na úrovni banánové republiky.
Asi tak nějak. Ruský vožralý podlidi akorát na masokostní moučku.
Ta matka musela moc dobře vědět, o co jde. Je to stejnej póvl jak ten ten charitativní pracovník Fero.
tak kde je ten vymrdanej kazišuk a ostatní obhájci těch hodných lidí
Zkurveny vyjebany cigan zasrany. Zaživa stáhnout z kůže zmrda
Piiiiiiico takova mrdka pupkata ciganska zkurvena pojebana. Zaziva bych tomu zmrdovi kuchal jeho vlastni organy a ptal se ho, za kolik je odkoupi zpatky. Lidi jsou nejvetsi rakovina planety a pevne doufam, ze jednou z vesmiru prileti zas nejaky asteroid a bude ende off...
Klasická UA mrtka. 🙂