Oběšení z nešťastné lásky

25. května

Rostov na Donu, Rusko: Teenagerka se po rozchodu s přítelem rozhodla ukončit svůj život oběšením.

6.1 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 8 980x Hodnocení: 6.1/10 Komentářů: 25 Kategorie: video

Značky: smrt , láska , sebevražda , sebevražedkyně , oběšení , teenager , teenka

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
jdětě s těma kecama do prdele budiš ji ámen snad najde dobrý život na onom, světě jo iq lidi iq! co maji iq děti ti to přečtou a budou koukat a myslet konečně - jenže pak spatří svojí blbost a naskočí na koně a budou opět hledat radost ze života kterou měli tu možnost najít již před 20+ lety docela dobej matroš!
Hlavně neuvolnit lano, to je pak dech jak já poránu.
Blbka mogla točit aspoń porno
Fajna dievočka 😃
Ta je tuhá, jako žádná druhá...
V chudobinci by ji stejně nic dobrého nečekalo, aspoň se vyhne znásilnění od wagnerovcu.
Nejsem cimik ale rusko je v prdeli jen to ví voloďa a nikdo jiný!
Škoda jí. Ale každý tohle neunese záleží na povaze a citlivosti člověka. Mimochodem, ví někdo z vás co ta slečna říká?
Moc ji není rozumět, když kuňká jak malá ukřivděná pinda. Vyrozuměl jsem něco ve smyslu výčitek a že ten frajer, co jí poslal do prdele a i jiní teď uvidí a budou litovat, co se chystá udělat, pak snad ještě toho joudu obviňuje jako hlavní příčinu a že je to děsný oser a zklamání a nic už nemá cenu a blá blá blá tyhle kecy a tak si to jde hodit.
Tomu opuštěnému je to zpravidla u prdele a ještě mu takhle pomohla, aby se jí zbavil komplet, ten jí na hrob tutově chodit nebude. Kdyby přijela sem, jsou tu kvanta nadržených mrdáků, co by ji na rukou nosili. Ale tak vybrala si a bylo po jejím. Koneckonců na druhou stranu, co s labilní čubkou, kterou takhle rozhodí kdejaká triviální lapálie, rozchod s nějakým pitomcem nevyjímaje. To třeba na ulici šlápne do psího hovna a půjde si to hodit ???
Každopádně je to plýtvání zdroji, ta ještě mohla pochcat spousty vrtáků.
  • Okay
  • 25.05.2023 16:51
To je tezky, mohla ho milovat doslova az za hrob. Jestli si s ni hnusne vytrel prdel, tak to s ni zamavalo. Nesoudil bych, v puberte emoce s clovekem triskaji, az casem se otrka a ma ledasco v pici. Ne nadarmo chteji politici polebni pravo od 16, protoze ty mlady palice se nejlip vymejvaj.
Osobně tohle moc nemohu posoudit, já to mám už odmala tak, že když nejde o život, jde o hovno a jako puboš i kdykoliv později jsem se nikdy z žádné čubky neposral, jedna z mých životních zásad je, že čubky jsou jako tramvaje, nikdy se ní neutíká, za chvíli přijede další. Když jsem náhodou dostal kopačky dřív, než jsem ji sám poslal dál do oběhu, moje odpověď byla vždy OK, tak běž do prdele a našel jsem si jinou. Proč zbytečně řešit problémy tam, kde nejsou.
Zensky maji jinak nastavenej pomer emoce/pudy/rozum. V puberte sice ten rozum mivaji driv, nez kluci, ostatne se jim vyvoj kostry zastavuje o neco drive, nez klukum, ale emocne jsou mnohem dyl nevyvazeny, protoze s nima triskaj hormony. Podruhy to s nima pak triska v prechodu, jen to miva trosku jinej prubeh. Chlap si to z nestastny lasky hodi malokdy, zensky se podrezavaji, nebo otravuji skoro porad.
jak už si ju tam ti staří mazáci začali štelovat
Jeho pohled dost naznačoval, jen co se vypne kamera, že jí rukou zajede na frndu a prohrábne kliťák.
To jo, ten uz bude pekne jemnej, na hnilicko.
Možná ještě ne, škrcením se mohla nechtěně vzrušit, mohl jí pěkně zvrdnout, tohle nebylo věšení stylem trhnutí a zlomený vaz, byla asi ještě čerstvá, nelze si nepovšimnout, že ani nebyla pochcaná ani posraná, což je po oběšení pravidelná věc, když se po smrti uvolní svěrače.
Obesencum sverace jeste i celkem drzej, pokud jim na pajsl netlaci treba kila sadla. U ceho se sverace celkem zarucene uvolnuji, to je plyn. To jsou romaticke smrti jako vino.