Zpět na zeď

02. července

Obří cysta

30letá Američanka Kayla Rahn se měsíce potýkala s bolestmi a otoky břicha a také výrazně přibrala na váze (lidé si mysleli, že je těhotná). Při prvním vyšetření jí byla doporučena dieta. Když už ale ani nemohla dýchat při sezení, navštívila nemocnici Jackson v Montgomery, stát Alabama. Zde bylo zjištěno, že má na vaječníku obří cystu, která vážila 23 kilogramů. Cysta je útvar vyplněný tekutinou a oddělený od pohlavních orgánů. Chvíli se zvětšuje a poté zmenšuje, ale obvykle dosahují velikosti hrášku až po velikost pomeranče. Malé cysty jsou většinou bez jakýkoli příznaků a samy po nějaké době zmizí.

#kosik

8.3/10
  • Komentářů: 29
  • |

Komentáře

Koukám že i v americe jsou doktoři na baterky.Prý ať drží dietu.To je jako naše obvodní.Ta mě řekla ať piju čaj s heřmánkem když jsem měl přitom zápal plic.
Mě zase řekli to rozchodíš když jsem se nakazil ebolou
Já byl tři noci v ČR (měl jsem to v noci blíž) v nemocnici s bolestí břicha na dietě (185cm 90kg). Nic se nedělo. Podle krve někde v těle zánět, ale nevěděli kde. Šel jsem na revers a jel do nemocnice v rakousku. Ještě ten den operace akutního slepáku. Rakušáci kroutili hlavou co za debila mě drželo na dietě.
Mě řekli to samé, po amputaci dolních končetin.
Tak snad jsi to rozběhal...
Úplně v pohodě.. Už zase skáču přes kaluže.
Taky jsem měl zánět slepáku, na který přišli až 4. den. Když jsem si 1. den večer zavolal s krutou bolestí břicha sanitku, odvezli mě do špitálu, kde mi píchli dvě injekce do prdele a poslali po svých domů. Bolet utlumily, jenže ona se ten 4. den vrátila. Naštěstí mě už vzali hned na sál. Prý se stihl odstranit jen tak tak, mohl jsem mít ty sračky všude v těle a třeba i chcípnout. Zdá se mi, že jsme se svými zdravotními problémy doktorům spíš na obtíž 😄
Tak lepší je po nocich klátit sestřičku než se starat o skuhrajiciho fotra. 🥴
Ty vole ty doktori u nas fakt neumi poznat slepak. Ja to mel podobne, nekolik dni bolesti bricha, co neustavaly. Akorat ze u nas prijel doktor domu, vynadal mi ze jsem precitlivelej a pichl injekci do prdele. Nastesti dalsi doktor me poslal do nemocnice a to samy, prej jsem prijel za 5 minut dvanact, malem slepak praskl.

Zobrazit celou diskuzi