Odolný nahatý nigga

05. března

10.února 2021, Florida, USA: Šest důstojníků zasahovalo v hotelu Plaza Resort Hotel v Daytona Beach, kam je sám na sebe zavolal 22letý Steven Fuller. Nahatý seděl v pokoji, řval něco o konci světa a ať ho zastřelí a během toho házel na policisty nože, odpadkový koš, nůžky na nehty nebo lampu. Policie se ho pokusila zneškodnit pomocí nesmrtících prostředků - 23krát na něj vystřelila z taserů (22x neúspěšně) a použila pepřový sprej a gumové projektily. Po ošetření v nemocnici byl Fuller odvezen do vazby, kde byl obviněn z 6násobného přitěžujícího útoku na policistu.

9.2 /10

košík

Zhlédnuto: 23 033x Hodnocení: 9.2/10 Komentářů: 73 Kategorie: video

Značky: video, usa, policie, zásah, florida, akce, magor, taser, policista, bodycam, nahota, elektřina, naháč, nůž, hotel, paralyzér, černoch, nesmrtelnost, pepřový sprej, ozbrojenec

Komentáře

Já prostě nechápu k čemu ty tasery vlastně jsou? 21. století a nemáme spolehlivou věc na znehybnění člověka v rámci sekund, ne desítek sekund nebo minut? Kua, banda domorodců s kurare flusačkama je na tom líp a má víc rozumu, než ta banda, která dá cajtům do ruky tyhle hračky, aby je chránili před sjetejma pošukama s nožema a opravdovejma zbraněma.

Zobrazit celou diskuzi