"Odpadkový streamer" mlátící svoji ženu

15. února

Engel's, Saratovská oblast, Rusko: "Odpadkový streamer" ("Trash streamer") Nikolaj B. je hledán policií za pravidelné živé vysílání obscénního a násilného obsahu na internetu. Na videu je vidět, jak muž udeří svou partnerku rukou do obličeje a poté divákům předvádí "vítězný tanec". Nejedná se však o jediný podobný incident tohoto páru.

 

Na stížnosti obyvatel a výskyt násilných klipů na internetu již reagovalo regionální policejní oddělení. Záběry z videa s bitím byly zaregistrovány a probíhá vyšetřování napadení a ublížení na zdraví ženy.

 

"Trash streamy" se v Rusku v letech 2018-2019 staly masovým fenoménem. Lidé, kteří takový obsah vytvářejí, jej nejčastěji natáčejí v malých skupinkách dvou nebo více lidí - jdou do přímého přenosu a nabízejí divákům, aby si za malý poplatek (příspěvek) navzájem dělali různé nechutnosti.

 

Diváci často takové "streamery" žádají, aby se za peníze navzájem mlátili, prováděli před kamerou absurdní nebo dokonce brutální úkony. Takový systém "online výdělku" přirozeně přitahuje nižší vrstvy obyvatelstva lákající zajímavým výdělkem.

2.9 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 8 309x Hodnocení: 2.9/10 Komentářů: 22 Kategorie: video

Značky: žena , živě , pár , bití , mlácení , streamer

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
potkan skurveny ,dobre ze sa tá čvarga za chvilku komplet vyzabija navzájom
Blackův ráj!
To bude jen propaganda proti Rusku!!! Tam každý ví že když se oběť dohodne s agresorem tak je po problému!! Udáním na policii situaci jen zbytečně eskaluje!!!
Nemá tenhle čůrák náhodou chcípat v zákopech?
To je Heimdalluv sen počkejte až to uvidí zavede to v čr!
Najděte si Splashtv z Ukrajiny 😃 uvěznili bezďáka v bytě nějací dva mladí zkurvenci a týrají ho, co vím, tak to frčí asi 5 let minimálně a půjčují ho i mezi jiné streamery, kde dostává nemalou bídu 😃 je tam z Ukrajiny mrak takových existencí 😃
Ale že mají doma útulno. Takový pěkný byteček. Dokonce naklizeno a na stole Prostřeno. Palec hore té domácí puťce.
  • Okay
  • 15.02.2023 16:24
Hadry Adidas, proste tam koukaji prachy z kazdyho rohu.
Proč ho nekuchne, kráva? Ve spánku jak nic.
Hezcí lidé,hezkej byteček...Rusko náš vzor 😃
  • Okay
  • 15.02.2023 16:23
Vydrz, Stanjura s Fialou se o takovou budoucnost postaraji i u nas.
Tady všichni furt " domácí násilí, domácí násilí " ALE "domácí je domácí"☺👋