Odstranění automobilu

26. května

Rusko: Lidé a jejich rychlá snaha odstranit překážející automobil ze silnice, protože bránil průjezdu hasičů k zásahu. 

8.1 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 15 311x Hodnocení: 8.1/10 Komentářů: 54 Kategorie: video

Značky: video, zásah, rusko, pomoc, lidé, požár, hasiči, petrohrad, sídliště, parkování

Komentáře

videi ako jebnul plyn alebo ako to uhasili nieje?
Dobrá věc se podařila.Hurá.
A ztráta času.... když chvilku počkáme.......... Dvě minuty!
  • Joan
  • 27.05.2020 01:46
řek bych že tam stejně nedostříknou, a žebřík nemají tak dlouhej, takže jestli v baráku fungujou hydranty, ani to auto moc nepotřebujou.......😏
Ta země je naprosto zkurvená a není jí pomoci, to můžete krásně vidět na jejich dopravě. Doporučuju sledovat kanál "Stop a douchebag", kde s takovýma bezohlednýma šmejdama zametají a dle zákona.
Dle zákona? Ne že bych obhajoval kokoty jezdící po chodníku, ale poškozování cizího majetku moc zákonům neodpovídá.
Kdyby kripl v první řadě nejel po chodníku nemusí řešit dle zákona poškozování cizí věci, vždyť ježdění po chodníku kurva přece není ani v tom vymrdaným bolševikově dle zákona v pořádku. Jakto že tohle někteří lidi nechápou?
Jde o to že na to musí mít pravomoc a tu jim nikdo nedal. Porušujou zákon daleko víc než on a vynucujou si ho silou. To jako vážně chceš banální přestupek řeššit šikanou.
Kdybys byl mentálně dál než ti šašci z videí, které tak obdivuješ, chápal bys, že braní spravedlnosti do vlastních rukou je cesta do prdele. Úplně stačí, že jsme národ udavačů a fízlové si dělaj co se jim zlíbí. Ono se taky jednou může stát, že ti na chodník upadne papírek a někdo tě za to na místě zmrzačí. To je úplně totéž, jen ve větším měřítku. Pamětníci časů těsně po válce by mohli vyprávět...
Nastuduj si prosim ta zakon. To, ze im daju nalepku na celne sklo, ktore sa da odstranit vodou a nezanecha po sebe stopy, nie je "poskodzovanie cudzej veci" ty tupec.
porušujou zákon daleko víc nějakou blbou nálepkou než když hňup v autě jede po chodníku kudy chodí děcka? To myslíš vážně?
Máš nějaký duchy v hlavě kámo. Kde je napsaný, že je obdivuju, tak prosím nepiš něco co sis sám vymyslel, jako bych to napsal já a za druhé pokud přirovnáš k reálné situaci naprostý extrém tak se nemůžeme bavit vážně
Vodou opravdu ne. Viděl jsem kdysi video, kde o tom mleli a je to schválně takový lepidlo, který jen tak dolů nedostaneš. Jinak by jim to taky k ničemu nebylo, kdyby si to frajer rovnou utřel vodou a hadrem. Žiletkou, případně ředidlem nebo jinou chemií.
A tvoje právní povědomí je asi na nule, když si myslíš, že odstranitelná škoda není škoda. Grafitti se meje čím? Vodou, pod tlakem, mašinou za dost peněz. Stejně tak nechat si umejt z okna lepidlo něco stojí. Ale jestli ty demente považuješ za škodu jen něco co nejde umejt, fajn. Pozvi mě k sobě, poleju ti v celym bytě podlahu primalexem. To taky umeješ vodou, akorát to budeš drhnout tejden.
S reálnou situací jdi do prdele, ty duchu. Reálně se může stát cokoliv. Pokud někdo bere zákon do vlastních rukou v zájmu dodržování jiného zákona, je to hovado. Tečka. To, že máme nějaký právní systém nás odlišuje od opic z afriky, kde se upalují na ulici.
ne myslim konkretne priklad toho jak za nim jeste bezi a brani mu odjet . a sikana to byla. a ano banalni prestupek to je kord tam na vychod od nas. Chapal bych to kdyz by jel rychle nebo snad nekoho prejel.
To nemohl vzít po trávníku pičo ?
Stejně jeli jen pro vodku
Měli fakt "naspěch"
jednou jsem u nás v ulici viděl takhle lomcovat s Meganem 3 popeláře. Byli to docela řízci a hejbli s tím fest. Ten megan měl kurevsky popraskané blatníky 😁
Možná kdyby majitel i s rodinou vystoupili, nebylo by to tak těžký 😃