Okradený důchodce (ČR)

06. ledna

8.prosince 2019, Ostrava, ČR: 24letý zloděj okradl na tramvajové zastávce Mariánské náměstí v Ostravě-Mariánských Horách neznámého seniora. Zloděj mu začal prohledávat kapsy bundy i přesto, že to senior zjistil a začal se bránit. Se seniorem se na zastávce neustále přetahoval, odcházel od něj a vracel se k němu, a znovu se jej snažil okrást o další věci. Celou dobu mu při tom záda kryla skupina čtyř dalších lidí, kteří se starali o to, aby seniorovi nikdo nepomohl. Zloděj tak muže nakonec okradl o krabičku cigaret a mobil. 

Krádež se odehrála o půl desáté večer, a zatímco zloděje se policistům chytit podařilo, okradeného seniora zatím nenašli. Kriminalisté se proto obracejí o pomoc na veřejnost. Podařilo se jim totiž získat záznamy z pouličních kamer, i z kamery v tramvaji, kterou pak senior odjel. Kdokoli muže pozná, měl by volat na tel. 974 726 533, nebo na linku 158. 

5.4 /10

košík

Zhlédnuto: 14 317x Hodnocení: 5.4/10 Komentářů: 71 Kategorie: video

Značky: video, zloděj, gang, cctv, krádež, senior, zmrd, důchodce, cikán, ostrava, rómové, drzost

Komentáře

  • oli
  • 14.01.2020 14:21
Zkurvení cikáni, mlátit to od rána do večera..Ty vole neuvěřitelná drzost
vůbec bych se nedivil, kdyby to byly čertovy kůže, co si smlsly na podnapilým dědovi
To je fešák ne?
místo toho, aby policie byla v ulicích, tak bude radějit šikovanat řidiče na cestě a vybírat pokuty..to je kurva hnus, zase jsem se vytočil..
kurva proč mají ty hovada zakrýté obličeje?
Tam jsem chvilku bydlel. Jsem to ale hrdina, že?
Nj PCR dementi.. Vylepi jeho fotku po celym netu s tim ze urcite poda oznameni ze ktereho se ta banda zmrdu + jejich vyjebani rodice dozvi jeste i jeho jmeno a adresu... Vystavil bych radsi ksychty vsech 18+ loupezniku s titulkem co a kdy provedli.
bravo, názor hodný člověka, který tomu evidentně hooodně rozumí 👏👏 takže podle tebe lepší "dědka" nehledat a těm chcípákům ať to projde? není žalobce, není soudce ✌
ok, muze bejt.. ale stejne by bylo asi efektivnejsi kdyby ho mohli najit podle rozpoznavani obliceju nebo tak neco... Soft by na to PCRka uz mela mit.
To furt neřeší ten hlavní důvod, proč ho (starého pána) hledají. Potřebují jeho výpověď a zjistit, komu a jakou škodu způsobil....jinak to bohužel dotáhnout do konce nejde.
Vím, kam tím míříš, ale správnější je tvrzení "není důkaz, není rozsudek", i když to v tomhle případě taky není úplně správně (bo mají záznam z kamer). V trestním právu má stát povinnost trestat jedince páchající zločiny a to i přesto, že poškozený nepožaduje trest či soud. Takže k soudu půjdou i tak.
K soudu pujdou, ale pokud tam nepujde i poskozeny, tak se jim tezko prokaze napr. vyse skody, podle ktere se muze menit i kvalifikace tr. cinu a soucasne s tim i mozna vyse trestu, nebo jine detaily, ktere vysi trestu nebo vinu obecne dokazuji 👍 ale chapu, jak to myslis a mas castecne pravdu..
Hledaj dedka aby cikanovi dali podminku a to se vyplati 🙂
Zasrany cigansky kurvy ja je znam moc dobre jsem z Ustecka...nenavidim je.Dokud se takovy kurvy nebudou moc strilet jako skodna tak to bude vprdeli
BANG BANG BANG BANG..... A po narození každýho čmouda povinná sterilizace.
Okrádat umí i bílá špína.
Ale tak 1% bílejch špín u nás.....černá špína u nás,,,,,,pfffff to bude jiný číslo