Opékání živého psa

Sazka ti dá na ruku ihned 100 Kč jen za registraci. Navíc můžeš získat až 3000 Kč do hry zdarma. Registruj se hned.

16. května

ČÍNA: Krutá grilovačka na čínské ulici.

2.2 /10

košík

Zhlédnuto: 16 240x Hodnocení: 2.2/10 Komentářů: 116 Kategorie: hnus

Značky: hnus, zvíře, oheň, zmrd, zvěrstvo, bolest, pes, zaživa, týrání, utrpení, čína, grilování

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Zasraný sadistický číňani vyjebaný ,spálit Vás i s vašima fakanama zkurvenci !!!!
Tak hele vy jelita ja nejist 2 dny a dat prede me cokla tak ho sezeru za ziva a vubec se neseru i kdyby vriskal na cele kolo. tady je to sama ubrecena zamindrakovana mrdka stydte se. jo a prestante s tema stupidnima komentama o slovakach kdo to ma cist furt do kola takove picoviny uz abych se stydel tady otevrit diskuzi jak na novinkach ....
nevim, jestli je tohle týrání, nebo jestli ho pečou, protože nemaj co žrát, každopádně za mě jenom zkurvená nemocná píča žere zvíře, bez toho aniž by ho před tim usmrila, takže pokud jsi stejnej zpíčenej zmrd jako ty čuráci ve videu, tak ti gratuluju
Jestli bys už po 2 dnech bez jídla ,udělal tohle psovi aby ses mohl nažrat ty čúráku ,tak jsi jen obyčejný zkurvysyn kterej si zaslouží chípnout hůř jak ten pes .Ty bezcenej duševní mrzáku nedokebanej . Upeč si svoji matku ,ty zkurve ,zato že porodila pologramotnou sračku ,jako ses ty !!!! Z M R D E !!!
  • Aim9
  • 21.05.2018 22:02
dostal som chut na psi gulas
Skurvení český zmrdi!!!
ty jsi zmrd ty čoboláku!
Zalez do zemljanky mečiare :wink:
vymrdaný žlutý prasata
Asi Bolekova farma...:-).Má dluhy tak hostúm stoluje pejsky!:-)
Kurva ty Cesi zozeru hocico
Jestli vám řvaní toho chudáka psa rve srdce a přitom s uspokojením sledujete videa, kde lidem řežou zaživa hlavy a ještě si libujete, že byl černej a dobře mu tak, měli byste se nad sebou ale fakt zamyslet, vy xenofobní tupí idioti ! A těm, kteří mě okomentujou, předem odpovídám, aby mi políbili prdel. Tuhle stránku jsem měl rád a zkazily mi ji komentáře uživatelů, takže tady končím, nechci svůj život marnit s kreténama. Nazdar !
Lidí je jak sraček...
si kdyby uřezali nebo spálili milion negrú nebo muslimů či cikaknu tak me to nenasere ani z desetiny ,jako tohle .Poser se dobrosere.
HOVADA ZKURVENÉ ŠIKMOOKÉ!
Díky za inspiraci, až mi na zahradu zase vleze rýt sousedův čokl, tak se bude soused divit, až se mu vrátí opečenej a ještě doutnající.
Pošli video.