Ostatky Andyho Cartwrighta

Sdílením podpoříte NDR:
31. července

RUSKO: Ruská policie zatkla v bytě v centru Petrohradu ženu podezřelou z rozčtvrcení svého manžela, známého 30letého ukrajinského rappera Oleksandra Juška alias Andyho Cartwrighta. 

Ten byl již čtyři dny po smrti, nejspíše kvůli předávkování drogami. 36letá Marina tvrdí, že nechtěla, aby manžela pokládali za narkomana, a tak se rozhodla těla zbavit a pak oznámit, že muž zmizel. V Rusku totiž tolerují alkoholiky, ale narkomany tvrdě odsuzují. 

Části jeho těla našla policie v pěti balících, uložených v ledničce a na chodbě. Policisty o úmrtí vyrozuměl advokát rapperovy manželky, která mu řekla, co udělala. Podle některých zpráv žena dokonce vyprala jeho orgány v pračce. 

Andy Cartwright se proslavil v ruské reality show se slovními souboji rapperů. Drogy podle petrohradského tisku zprvu užíval jen rekreačně, ale nakonec jim propadl kvůli depresi, protože během pandemie přišel o práci a jeho příjmy se prudce ztenčily. V jednom z rozhovorů tvrdil, že z 90 procent své texty skládá střízlivý a že zbývající desetina připadá na vrub jen alkoholu. 

9.4 /10

košík

Zhlédnuto: 27 022x Hodnocení: 9.4/10 Komentářů: 52 Kategorie: hnus

Značky: galerie hnusu , mrtvola , smrt , rusko , celebrita , drogy , porcování , ukrajina , rapper , maso , manželka , evropa , feťák , lednička , předávkování , ostatky

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Vyprat orgány v pračce? Jako jednou se mi zamotala tkanička z mikina buben a byla "legrace" ji vymotávat, ale tahat z ní střeva? To by asi LG servis jako servisní zákrok neuznal...
Už to nemohla poslouchat?
  • Kim
  • 01.08.2020 20:29
. V Rusku totiž tolerují alkoholiky, ale narkomany tvrdě odsuzují.Rozumné.
zdechni do rana ty spino bila
Z tolkej lásky ma až mrazí
Já blb myslel, že fetování a brzká smrt je pro práci rapperů povinnost. Hmm, člověk se učí každý den.
Minimálně těch, co chtějí být dobří. Uhm.
V ameru ty lepší zastřelí
neměl by ten právník mlčet? asi bych zvážil nějakého jiného 🤔
mlčet by měl kněz, ne právník 😃
máš recht, sem to ale popleta 🙂
Není to celý naopak? Nemá být v mrazáku manželka?
Obrazek cislo 1. Pepe TeaTime
stará to má na háku, schladí si mě v mrazáku....ou, je, je.....
  • Filo
  • 01.08.2020 06:31
Pro dobrotu na žebrotu...