Ostatky Andyho Cartwrighta

31. července

RUSKO: Ruská policie zatkla v bytě v centru Petrohradu ženu podezřelou z rozčtvrcení svého manžela, známého 30letého ukrajinského rappera Oleksandra Juška alias Andyho Cartwrighta. 

Ten byl již čtyři dny po smrti, nejspíše kvůli předávkování drogami. 36letá Marina tvrdí, že nechtěla, aby manžela pokládali za narkomana, a tak se rozhodla těla zbavit a pak oznámit, že muž zmizel. V Rusku totiž tolerují alkoholiky, ale narkomany tvrdě odsuzují. 

Části jeho těla našla policie v pěti balících, uložených v ledničce a na chodbě. Policisty o úmrtí vyrozuměl advokát rapperovy manželky, která mu řekla, co udělala. Podle některých zpráv žena dokonce vyprala jeho orgány v pračce. 

Andy Cartwright se proslavil v ruské reality show se slovními souboji rapperů. Drogy podle petrohradského tisku zprvu užíval jen rekreačně, ale nakonec jim propadl kvůli depresi, protože během pandemie přišel o práci a jeho příjmy se prudce ztenčily. V jednom z rozhovorů tvrdil, že z 90 procent své texty skládá střízlivý a že zbývající desetina připadá na vrub jen alkoholu. 

9.4 /10

košík

Zhlédnuto: 21 905x Hodnocení: 9.4/10 Komentářů: 52 Kategorie: hnus

Značky: hnus, galerie hnusu, mrtvola, smrt, rusko, celebrita, drogy, porcování, ukrajina, rapper, maso, manželka, evropa, feťák, lednička, předávkování, ostatky

Komentáře

Holka vypadá sympaticky s tou musí být legrando grando.
  • Hrb
  • 31.07.2020 23:54
Manža o tom ví svoje 😃

Zobrazit celou diskuzi