Osvěžení v horkých dnech v Pákistánu

08. května
8.0 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 4 257x Hodnocení: 8.0/10 Komentářů: 11 Kategorie: video

Značky: řeka , pákistán , odpad , osvěžení

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
to je guru jára se zasračkuje - aby zmátl stopu psům keří jsou mu v patách.
Nigga nigga nigga nigga .....
A to si tady někteří stěžují jak je to tady úplně napiču a jak nás furt buzerují ohledně ekologie a jak na to zbytek světa sere a my platíme emisní povolenky atd. atd. ale upřímně,chtěl by takhle někdo žít??
Základní hygienické návyky a nesmyslná ekoteroristická buzerace je dost rozdíl. A ty povolenky jsou na neškodný CO2 a ještě se s nima šmelí, nejsou na jedovaté věci a špínu, to mi přijde, že lidi furt zaměňujou a pomáhají pak propagovat totální nesmysl.
ono to CO2 asi úplně neškodné nebude,když nám způsobuje změny klimatu
Dziki kraj, dzikiego narodu. ROTFL/ROFL
jaderná velmoc
Něco podobného jsem viděl na cestovatelských záběrech z Indie, kde v Ganze se lidi myli, čistili si zuby a vůbec očista, zatímco kousek proti proudu jiní Pracikáni do vody chcali a srali, jako třešnička na dortu pak kolem pluly hnijící mrtvoly obětovaných zvířat nebo zemřelých polospálených Pracikánů.
Proti tomu, co už je v tý řece, teče z tý cisterny dvakrát destilovaná voda.