Pákistánský dav ubil muslima k smrti

13. února

Nankana Sahib, Paňdžáb, Pákistán: Stovky mladých lidí vtrhly na policejní stanici, kde byl kvůli vlastní bezpečnosti zadržován 30letý muž obviněný z rouhání (znesvěcení Koránu). Dav zranil policisty, zdemoloval budovu a poté muže ubil k smrti a zapálil. Úřady pracují na identifikaci útočníků odpovědných za mužovu smrt.

 

Podle skupin na ochranu práv jsou obvinění z rouhání v Pákistánu často využívána k vyřizování osobních účtů, přičemž terčem útoků se stávají menšiny.

 

V prosinci 2021 byl kvůli obvinění z rouhání ubit k smrti a zapálen davem manažer továrny ze Srí Lanky, který v zemi pracoval.

 

Před šesti lety dav zlynčoval univerzitního studenta Mashala Khana poté, co byl obviněn z publikování rouhačského obsahu na internetu.

 

V roce 2014 byl v Paňdžábu také zlynčován křesťanský pár a jejich ostatky spáleny v peci poté, co byli křivě obviněni ze znesvěcení Koránu.

6.4 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 6 641x Hodnocení: 6.4/10 Komentářů: 11 Kategorie: video

Značky: smrt , zapálení , plameňák , poprava , ubití , lynč , dav , odplata , bití , korán , lynčování , mlácení , rouhání

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Dejte mi ze dva korány na hajzl. Já se obětuju a bez toaleťáku chvíli vydržím 🤨
Korán by měl být ve stejné sekci jako Mein Kampf...
kedy bude očista europy za znesvetenie kresťanských symbolov
Kurva to si stránkou z Koránu utřel prdel,nebo co, že si pro něj přišli,až na policajty???Tomu říkám právo a pořádek, v rukou lidu.
A ted si vemte,že tech opic je 230 000 000.No nejni to nadhera.Maj sotva co žrat negramotny jsou jak opice ale šoustaj jak kralici ????????♂🤮
Právě proto, že jsou negramotný, proto šoustaj jak králíci....
Jo a jestě v Pákistánu je negramotnost okolo 35%
Jo a jestě v Pákistánu je negramotnost okolo 35%
Jebat im celého alaha. Jak môže byť niekto tak blbý aby toto spravil koli nejakému bohovi 🤣 čisté opice z doby kamennej
Řídítka coby bicí nástroj - neotřelá to novinka!
Krásná kultura ... něco jako plíseň v Petriho misce