Parádní nález ve skladovací kóji

24. října

USA: Doupě zkušeného honiče objevené v opuštěné skladovací kóji.

7.6 /10

košík

Zhlédnuto: 20 713x Hodnocení: 7.6/10 Komentářů: 66 Sdíleno: 2x Kategorie: hnus

Značky: usa, hnus, krása, masturbace, honimír, nález, sklad, doupě

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Pěkná komůrka.
100$
o jaké erotické příjemné zátiší
Hm. To ešte neboli u mňa :grin:
to byl nějakej teploupš, podle drobáku na džůbox
Sakra , zase mě vyhmátli
třeba se tak potil
Člověku dnes vyčmuchají i toho málo soukromí co má, jsou to nelidové.
No ty vole, bych měl strach že tam dostanu ten, aids ze vzduchu...
Lidi, co si celej život jen honěj, tak moc pohlavních nemocí nemaj. Měl bys to znát.
Podľa najnovších informácií to bol emigrant z české socialistické republití
máš to blbě, správně je to "z Československé socialistické republiky". A jak se jinak strejda má? Ještě honí, nebo už ho dohonili? :smile:
Vy ste si teraz zvolili komáčov. Neviem ako ten Tvoj ale môj strýko si honiť nemusí :smile:
No za komančů sme byli jeden stát, takže ten emigrant mohl být klidně tvůj soused.. nebo stejda,.. ale to máš jedno :smile: Každopádně ty volby mi radši nepřipomínej .. těch 30% voličů absolutně vůbec nechápu. I když vlastně asi jo, podle nějakých analýz vyhráli hlavně u důchodců, lidí se základním vzděláním a u lidí bez práce, nebo max dělnické profese. Je to postavený na hlavu :smile:
To by to video muselo byť z pred 30 rokov :smile: nechcem Ti to pripomínať, len aby Ti bolo jasné, že to u vás pôjde do rovnakej piči ako tu u nás :smile: vlastne u nás to už v piči je takže vitajte v klube :smile:
oni si ich nezvolili len teraz, oni ich maju v Snemovni stale od revolucie :smile:
keby len od revolúcie :smile: veď prečítaj si toto, ale myslím že o tom určite vieš: V Česku zvíťazila KSČ, na Slovensku – Demokratická strana. Dá sa z toho vyvodzovať, že Česko bolo „červenšie“ ako Slovensko? V Česku získala KSČ 40 percent hlasov, kým na Slovensku KSS niečo nad 30 percent. Celý článok tu: https://zurnal.pravda.sk/rozhovory/clanok/394014-vnutili-slovakom-komunizmus-cesi/
Hele já teda nechápu o co vám vlastně jde? Tak tu holt bylo plno důchodců co dřív volili komouše. BTW letos maji komouši nejnižsí % od revoluce... takže je vidět že postupně vymíraj. A ty články že češi slovákum vnutili komunizmus - no TVL to si zřejmě čtete vždycky když si chcete vyhonit, ne? :smile: Navíc to je teda výhra, obouvat se do čechů za komouše, když jste sami byli s jedna parta hitlerem a volíte si Kotleby do parlamentu vy náckové.. :smile: