Pěkné sportovní gesto

22. září

ŠPANĚLSKO: Během triatlonového závodu Santander Triathlon Series 2020 se na třetím místě běžící Brit James Teagle vydal těsně před cílem špatným směrem. V té chvíli jej předběhl 21letý Španěl Diego Méntriga, který mu však nakonec bronz sportovně přenechal. 

„Po celou dobu byl přede mnou. Zasloužil si to.“ uvedl po závodě Méntriga. 

9.8 /10

košík

Zhlédnuto: 23 225x Hodnocení: 9.8/10 Komentářů: 110 Kategorie: sport

Značky: sport, anglie, velká británie, závod, španělsko, frajer, gesto, fair play, sportovní chování, závodník, evropa, sportovec, triatlon, běžec

Komentáře

muj penis voni jak tvaruzek, kdo chce aby jeho mlada ochutnala. napište mi
to zni lakavě...tvaružky ja rad s cibulkou nakrajet na chleba a roztopit v mikrovlnce 😍
  • bzum
  • 23.09.2020 23:33
Hezký ale zajímalo by mě zda by to udělal i kdyby šlo o zlato
na olympiade
taky bych ho asi pustil, pač z takového bronzu bych asi neměl moc radost. Ale maj to mít nějak jasně značený no ni 😃 aby věděl kde vede trať i unavenej běžec
  • hue
  • 23.09.2020 13:18
ja nevím no. To že někdo netrefí do cíle je jeho problém.
Mediální šaškarna
nevím proč jsem tam četl: "pěkne sportovní ghetto".. asi uz degenerace z NDR každopádně jedna věc se tomu musí nechat, bejt černej... tak to neudělá.
A doma "Tak co, jak to šlo?" "Ále dobrý, skončil sem třetí, protože mě v cíli pustili před sebe." "Hmmm, ty seš ale sračka." 😂
Oba jsou to debilové. Každý trochu jinak.
Udělat to Čech, pár lidí by ho pochválilo, ale pro zbytek by to byl kokot, co si nechal utéct medaili a sklidil by leda posměch ve stylu jéžiš to je ale vůl. Jako když najdete a vrátíte šrajtofli. Je to sice chvályhodné, někdy vás i formálně pochválí, ale jinak jste poctivý debil a máte z ostudy kabát.
Protože závod se rozhoduje na cílové čáře a na to, co tomu předcházelo, mrdá pes.
Peněženka je něco jiného, tam si necháváš něco, co ti nepatří a je to trestný čin. Tady pan anglický dement, co už se viděl s pérem v ruce na bedně, zajebal špatným směrem a neměl vyhrát. Píča předchází pád, jak se říká. Bohužel Španěl narušil předivo osudu a to se mu vymstí.
To tady zacala byt naka moda ze si lidi odpovidaji sami sobe?
Jebem ti tvou mrtvou matku bezzubou, smradlavou feťačku, zkurvenou, zasranú špínu cikánsku, plesnivou píču čobolskú. Jdi do píči čoboláku!
Další samomluva?
To není samomluva, on je prostě jenom debil.
Co když to není on? Co když je monstrózně tlustá vyžraná feministka s modrejma vlasama, co tady něco testuje na svou přelomovou bakalářskou práci na gender studies? 😉
To je fake kral NDR s Ickem misto elkem a vy prostacci jste se zase nechali nachytat.
Hrdě si bráníš svého krále. Večer tě za odměnu určitě nakrmí svou mrdkou.
Mrdku si schovava pro tebe, prej abys mel neco tepleho do zaludku a nemusel po nocich vybirat kontejnery u Lidlu.
Jasně. A přístup na internet mám taky od popelnic, že? Ty jsi piča, to fakt není možny.
Neber si do huby mého milence kokote! On si mě pouze brání, protože na mě žárlí a chce mít mou mrdku pouze pro sebe. Mou kurvu nebudeš urážet, slyšíš mě píčo zasraná? Asi tě budu muset vyšukat do prdele a pak do huby, abys to pochopil, čoboláku zasranej!
Drz picu, fake curaku.
Sám drž piču a jdi kouřit čuráky, ať máš na nájem. Buzíku zkurvenej.