Pitbullové roztrhají zloděje

Sazka ti dá na ruku 100 Kč a další bonusy jen za registraci. Registruj se tady.

30. března
28.března 2016, Kapské Město, JAR Dva pitbullové (hnědý je pes a bílá je březí fena) si podají 35letého Waynea \"Wayntjie\" Kaystera, který byl známým narkomanem a zlodějem. V pondělí se Wayne pokusil ukrást kovový šrot u domu, který byl však pečlivě hlídán. Útok trval asi 8 minut, než se svědkům podařilo zvířata odehnat hozenými kameny. Když na místo dojela policie, zastřelila fenu, která na ně zaútočila. Kayster zemřel na následky svých zranění ještě toho dne v nemocnici.
8.7 /10

košík

Zhlédnuto: 30 657x Hodnocení: 8.7/10 Komentářů: 40 Kategorie: hnus

Značky: hnus, pes, fena, jar, jihoafrická republika, trest, zloděj, útok, pitbull, kousnutí, kapské město, feťák, obrana, narkoman

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Proč je kurva odháněli kameny?? Snad jsou tam od toho aby hlídali a plnili svojí práci
Snad jim z toho nebude zle
Registrovaný napsal... neorzumim - Kapské město -> zloděj a fetka -> zastřelení psa? jako za co? ten pes tam byl účelově...to se už tyhle dementní precedenty dostaly i do takovejch řití světa? tak to je pěkně v prdeli... u nás chápu že logic is dead... ale tam? tam se snad ještě zlodějům sekaj ruce ne? ----------- Pes napadl policii. Potíž se psy je v tom, že nechápou logiku situace. Jednou jsou vhod, vzápětí ne.
Negr, fetak a jeste krade?! Dostal co jeho zaslouzeno bylo.
mrtvá fetka, mrtvjet pitbull: 2:0 🙂 lip by to dopadlo jen kdyby zatřelili i toho druhýho
Behemot napsal... Nehtama nebo něčím podobným do čumáku na ně platí, to pak pouštěj. ------------------------- To máš z praxe, nebo z nějaké brožury? Když s tebou třepe čtyřicet kilo zuřivosti, tak budeš mít dost práce ho chytit třeba i za kůži na krku. Nehledě na to, že bolestí nejspíš budeš kurevsky mimo a stačí, aby jednou zubama přehmátl a už ty prsty nezatneš nikdy nikam.
chudak fenka
Jak ho ještě dorazili šutrákem do hlavy :)))
jaj, také velikonoce u Krejčíře
Asi hledali černou klobásku po kapsách 😃 😃