PKK vs. turečtí vojáci

Nové hry a bonusy od Sazky! Získej 300 Kč hned a 5000 Kč do hry. Registruj se tady.

13. června

Dva bojovníci ozbrojeného křídla PKK (Strana kurdských pracujících) si v horách počíhali na tureckou hlídku. 

PKK je považována za teroristy nejen ze strany Turecka, ale také celého NATO a EU.

 

8.3 /10

košík

Zhlédnuto: 17 631x Hodnocení: 8.3/10 Komentářů: 66 Kategorie: video

Značky: video, překvapení, smrt, akce, útok, gopro, turecko, zastřelení, střelba, army, voják, válka, muslimové, armáda, kurdové, teroristé, granát, hlídka, pkk, ak-47

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Ten airsoft v dnesni dobe vypada fakt huste. Dost realne
sou to bojovnici jako svin,islamistum davaj naprdel jak nikdo jinej
Za mne teda kurde dobrý. Min ten druhej gipsy ji koupil do xichtu.
Toto jsou nosiče plátů v taktické vestě. Takže stopro pláty měli a střely to zastavilo. Pakliže neměli ty kompozitové hnusy. Jinak hmotnost, takového plátu je kolem 4-4,5 kg celoplošného (přední, zadní) v ochraně IV.
Tak me napadá,dokazály by na takhle krátkou vzdálenost zastavit ty neprůstřelný vesty 7.62 včelky?
Vesty s plátem ano, bez plátu jsou jenom na šrapnel.
Říká se tomu "Strike face"... nevím, jak se to překládá do češtiny. Ale bejvá to ocelový / kevralový plát, který se vkládá do podšívky vesty a je kurevsky těžkej, ale běžnou 7.62 FMJ munici zastaví.
pár gulek nanajvyš, pak sa štiepia a salva ide dnu. Tuna ich kropili do xichtu, takže beztak je to jedno..
Tak doufám, že na to kempování čerpali dovolenou, tihle pracující.
Kurdy považuju za nesmírně hrdý národ na úrovni Izraelců. Absolutní respekt.. Přál bych jim vlastní území, vlastní stát a budoucnost. Bohužel Turek má silově a diplomaticky navrh, navíc Erdogan je dobrej zmrd, kterýmu štěstí přeje.
už ho skoro mají, v Německu 😄
jsou to stejní čmoudi jako všichni ostatní. V Německu už je jich 750 tisíc a přibývají další + a zkuste si najít v tisku, co tam dělají za bordel. Přirovnávat je k Židům je trochu mimo.
To máš možná pravdu, statistiky kriminalitu Kurdů v Německu nesleduju. To nemění nic na tom, co jsou schopni na daném území ustát. Jewtli můžu dodatek, Evropa nejde do prdele kvůli jiným národům, náboženství či kultuře, ale JEN A JEN kvůli sobě, protože není schopna okamžitě a nekompromisně potírat to co jí ničí. Dokonce vítá to co ji ničí. V Izraeli pokojně žijou i muslimové, ale jen ti, kteří Izrael plně respektujou a mají co Izraeli přinést.
s tím souhlasím. Taky netvrdím, že neumějí bojovat, jen si je odmítám idealizovat.
No nějak se v tom ztrácím ..... PKK je považována za teroristy nejen ze strany Turecka, ale také celého NATO a EU.... není to tak dlouho, co byli kurdští bojovníci hrdinové bojující se zlým Sadámem, kterému jsme zazlívali genocidu Kurdů..... Tak teď už je to zase jinak?
  • tomx
  • 13.06.2018 20:50
to ale nebylo PKK, ale fakt, ze v tom je bordel... inu Turecko 🙂
tak se v tom neztracej a neco si o tom najdi, nez zacnes psat sracky.
No a amíci s nima spolupracovali a pomáhali jim v boji proti islamistum... ale znáš to, nepřítel nepřítele je můj přítel. když zmizí nepřítel, zmizí i důvod k přátelství... každopádně Erdogan by se klidně dal přirovnat k Hitlerovi. Kdyby mohl, tak by kurdy vymazal z povrchu zemského. A pak i Evropany, ať už západní, nebo slovany... jediné co je pro něj svaté je Velká Osmanská Říše a turecko sahající od západných břehů evropy až hluboko do území ruské federace...
No hele čert aby se v tom vyznal. Média hlásí jednou A a pak B.. já toho mam načteno celkem dost, ale vem si třeba Kosovo.. pěkné počtění třeba zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Kosovo (zejména od roku 1989 a pak zásah NATO). Nato je prý proti terotistům, ale tehdá přímo "humanitárně" podpořili teroristy z UCK. A pak pomohli osamostatnění Kosova, což štemplem ztvrdil i soud v Haagu. Ale Donbas, Luhansk, nebo Katalánci - ty maj smůlu, pro ty to neplatí....
S Usámou byly státy NATO v čele s USA dřív taky kámoši a Taliban vyzbrojovali v boji proti komousům... než se jim to "vymklo" z rukou... Pak pro jistotu ještě odstranili Husseina a Kaddáfího a na závěr i Usámu (ty zvládali nejextrémnější radikály držet na uzdě) a udělali parádní prostor ISIS. Taky dost intenzivně vystupují proti Asadovi, který se snaží udržet sekulární stát a bojuje s náboženskými radikály. Z toho logicky plyne, že NATO a USA podporujou teroristy.
Pak se IS vymkl kontrole a bylo je potřeba umravnit, tak se NATO začalo kámošit s PKK a v boji proti IS odvedli kurdové s podporou amíků na východní frontě dobrou práci. (na západní to byl Asad s podporou rusů). Teď nastává otázka, jestli jsou PKK opravdu teroristi. Pokud ano, tak by jim mělo podle zavedených zvyklostí NATO pomoci a mělo by humanitárně vybombit Tureckého diktátora Erdogana. Turek je ale člen NATO a to přece nebude bombardovat samo sebe : )
No a teď se v tom všem vyznej... 😄 popsal sem to dost zkratkovitě, ale jednání NATO, USA a EU je fakt hodně často dost schyzofrenní. Ono to samozřejmě vše dává smysl, ale jen pokud to vemeš tak, že těm velkým hráčům jde čistě jen a pouze o vlastní blaho, prosperitu, moc, vliv a zisk (ropa, zbrojní průmysl, atd..). Lepší je možná o tom vůbec nic nevědět, nic z toho neřešit a starat se jen o sebe a o vlastní přežití v tomhle divném světě 😄
díky ... asi máš pravdu ... ono je to celý ohebný - podle toho, jak je zrovna třeba
díky ... asi máš pravdu ... ono je to celý ohebný - podle toho, jak je zrovna třeba
Kurde to su borci🙂
Jak Tři veteráni: Bibmác: Dávejte pozor. Machometánů bylo deset... 😄