Plameňák #32

30. prosince

Indie: Vystěhovaná žena se zapálila.

7.9 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 4 995x Hodnocení: 7.9/10 Komentářů: 15 Kategorie: video

Značky: žena , oheň , plameňák , upálení , plameny

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Asi inspirace u Jana Husa 🍑
nikdy nepřestanu obdivovat tu odvahu lidí, co se zapálí. To je frajeřina jak hrom
Mohla emigrovat vedle do pakistanu, tam by na takové píčoviny neměla čas.
...ale tak prdel má pořádnou né že neé
to mi pripomenulo jeden vtip: Na dalnici sa tvorí zacpa a nervozny ridiči stoja pred svojíma autama a pozeraju co sa deje. Neskor príde človek zpredu kolony a hovorí že dialnicu blokuje cikánska rodina a ked sa nevyzberáme milion korun tak sa upália. No a kolko máš vyzberané pýtaju sa vodiči? "20litru benzínu 7litru nafty 57zaplovačú a zapalky mi nedávajde nemám ich už kam dat.😃
No asi to chtěla ne?
co takhle dat si kari?
Když se zapálila, tak zjistila, že to dost pálí.S tím nepočítala.🙂
Měl by být vydaný nějaký pracovní postup sebeupálení. Děs jak tam potom zmateně pobíhají a mlátí sebou o zem. I přihlížející jsou pak z toho nesví a kopou do nich, celé to nemá úroveň. Pokud jsi rozhodnutý, dej se do klidu, z hluboka se nadechni a škrtni. Čas hoření si můžeš zkrátit poslední cigaretkou nebo si střihneš ze dvacet dřepů. Na videu to bude vypadat fakt dobře a hlavně nebudeš vypadat jak tupý dement..
Taktez je dobre zvolit vhodne palivo a v dostatecnem mnozstvi. V tom pani na videu trestuhodne selhala. A taky dbat na bezpecnost, pocinaje volbou vhodneho mista k sebeupaleni. Precijenom, to je ten duvod proc se tomu tak rika, neni treba bezduvodne pridavat praci hasicum. Nejake misto vzdalene od civilizace zda se byti idealnim. Kde horeni muze v klidu a nerusene pokracovat az do konce.
  • Hrb
  • 30.12.2022 10:55
Jim to nandala !