Pod kolem #6 - Smrt slavné dabérky

12. dubna

9. duben 2023, Petrohrad, Rusko: Jedna z nejslavnějších ruských dabérek, 53letá Elena Shulman, se snažila přejít silnici, když se při telefonování nerozhlédla a vstoupila do vozovky přímo před přijíždějící trolejbus MHD. Z místa byla Shulman hospitalizována s otevřenou zlomeninou pánve, poraněním hrudníku a břicha a také se zlomeninou levé kyčle. Svým vážným zraněním však podlehla. 

 

Během svého života namluvila desítky hollywoodských filmů. Byla oficiálním hlasem Mary Watsonové ze seriálu Sherlock, Mary Jane z prvních dílů Spider-Mana, Susan a Candy Chiu ze seriálu Gravity Falls a namluvila také postavy Luna a Winter Wyvern ze hry Dota 2, Sivir z League of Legends a mnoho dalších.

5.5 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 4 697x Hodnocení: 5.5/10 Komentářů: 11 Kategorie: nehody

Značky: nehoda , smrt , cctv , herečka , přejetí , mhd , dabing , trolejbus , smrtelná nehoda

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Vot eto Rasija - kur*a, 10 lidí na to čumí a všichni se otočej a odcházej, jako by se nechumelilo?
Tak evidentně rusáci nejsou úplně nejostřejší tužky v penále...
Té píče co se to stalo přímo před ní a bez mrknutí oka se ani nezastaví bych naordinoval 1800 ran železnou tyčí přes záda. Kurva co to jako je?
A budeš to počítat?
Trolejbusák měl reakci jak dement, toto bych klidně i odsoudil za takovou chybu.
  • LUF
  • 12.04.2023 20:35
Hollywoodské filmy už v Rusku mít stejně nebudou.
Tak určitě jí ten telefon za to stál. Napadají mě scénáře kdo jí mohl volat a co jí řekl. Jako třeba doktor z onkologie - "Tak ten nádor je dle histologie nezhoubný a jste jinak úplně zdravá. Máte před sebou ještě spoustu spokojených let života! Haló, haló, jste tam?" 😃
Autobus utřel ženskou, jako česnek na topinku a NIKDO se kurva ani nezastaví 😕
To říkám jako bývalý ajťák, že současné technologie jsou nad mentálními možnostmi vetšiny lidské populace. Spousta lidí je totálně vypnutá kvůli telefonům, navigacím, všemožným jízdním asistentům a podobných technologiím.
Dead RuSSian, good RuSSian.
Sen každého umělce. Odejít pred publikem.