Poklona Milanu Barošovi

09. července

Vzkazy bývalých spoluhráčů Milana Baroše, které byly puštěny na obrazovce před jeho posledním zápasem v kariéře. Chápu, že fotbal tady nejede a už vůbec ne Baník s Barošem, ale on je můj největší miláček. Byl jsem u toho, když před více než 20 lety začínal, a byl jsem i v neděli, kdy končil (slzy tekly proudem). 

5.5 /10

košík

Zhlédnuto: 13 759x Hodnocení: 5.5/10 Komentářů: 84 Kategorie: sport

Značky: sport, česká republika, legenda, osobnost, hrdina, fotbal, kariéra, fotbalista, ostrava, reprezentace, sportovec, útočník, milan baroš, baník ostrava

Komentáře

Fotbal sleduji spíš jen okrajově, ale tohle video mě docela dostalo. Byl to nepřehlédnutelný hráč a vlastně i ten kdo se o fotbal nezajímá, tak Baroše určitě zná. Na naše poměry je to co dokázal naprosto fantastické. Jeho nejlepší fotbalová léta byla pravděpodobně tehdy když jsem byl v pubertě, nebo když jsem měl něco přes dvacet. Takže i z tohodle důvodu je pro mě jeho odchod vlastně dojemný a trochu smutný, jak to všechno letí.
Zajímavé je, že původně hrál hokej. Možná i proto měl měl svůj specifický styl chránění míče a "odstrkovování" hráčů. Kdysi dávno jsem ho potkal v jednom penzionu, kde měl bratranec náhodou svatební kalbu. Musím říct, že se Milan choval v pohodě a byl sympatický.

Zobrazit celou diskuzi