Policejní dron v akci

22. října

USA: Policejní oddělení v Atlantě (APD) použilo dron Mavic 2 Enterprise k zadržení podezřelého z vraždy. Šlo o 30letého Antonia Demetrice Rhynese, který 3.října 2020 zastřelil (do zad) 70letého herce Thomase Jeffersona Byrda. Akce se kromě APD zúčastnila také jednotka SWAT a detektivové z oddělení vražd. Policisté vyrazili dveře, stáhli se a poté do bytu poslali dron vybavený kamerou, reflektorem a reproduktorem. V reálném čase tak mohli zkontrolovat byt, aniž by se kdokoli vystavoval riziku. Rhynes, který už seděl za krádeže aut a ozbrojenou loupež, nedělal problémy a podle pokynů z reproduktoru se vzdal. Policie na něj předtím vypsala odměnu 10 000 dolarů - 14.října dostali tip na místo jeho pobytu, 16.října si pro něj došli. 

Byrd si zahrál v několika hollywoodských filmech jako jsou například Hra se smrtí (1995), Nejlepší hráč (1998), Ray (2004) nebo Nejlepší z Brooklynu (2009). Často si jej do svých filmů vybíral režisér Spike Lee. 

9.3 /10

košík

Zhlédnuto: 22 950x Hodnocení: 9.3/10 Komentářů: 49 Kategorie: video

Značky: usa , policie , zatčení , zásah , akce , vrah , dron , technologie , bezpečnost , podezřelý , atlanta , černoch , pachatel

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Zrovna sral na hajzlu, neneachali ho ani pořádně si utřít prdel.
Take oooon meeee
Zatýkání sahařana dronem bez odporu, trošku unreal.
aneb jak schopně využít technologii při hledání/razii/ následné zatčení aniž by přišel polda o život. A když sejme dron, tak je povolení k odstřelu.
Zase BLM
Nic nového pod sluncem za 10 let to bude více jak 60% materiálu.černá je dobrá jak zpíva no ten kdovíkdo nemám zrovna v palici čisto.
To je nepříjemná technologie.. zachvilu to bude jak v half lifu
Přesně, budou ti litat za prdelí, fotit tě, a pronásledovat..super doba to bude
Na co asi umřel? Na ČSFD má, že natáhl bačkory v Atlantě 3.10.2020.
Celkem mu hezky hráli při tom zatýkání..🤟
Zachvilku nebude rozdíl, jestli hraju na kompu SWAT nebo Flight simulator.
fuj sem se lekl toho bubáka.. dát tam hudbu z nějakýho horroru tak to je perfektní jumpscare