Policejní šmejdi systematicky blokují dopravu

04. března

Od fanouška: "Jezdím autem pravidelně přes Florenc a všiml jsem si, že naproti ÚAN Florenc pravidelně blokují auta PČR jízdní pruh.Legrace je, že ostatní auta mívají za stěračem lísteček a po poledni je občas sebere "ruka" MP MHMP.
Ještě větší legrace je, že stížnost na Krajskou správu odmítli pro nedodání důkazů(je tam veřejná webkamera, kamerový systém Hl.mPrahy...) a dali mi 4 dny na doplnění důkazů (v pátek večer).Tak jsem šel doplnit  důkazy a oni ty důkazy utekli jak parchanti co kradou jablka a odmítli se prokázat služebním stejnokrojem, odznakem a průkazem. Prakticky jsem je mohl zadržet silou na místě, dokud nebude prokázáno, že nekradou auto PČR jak civilisti."

5.7 /10

košík

Zhlédnuto: 29 410x Hodnocení: 5.7/10 Komentářů: 133 Sdíleno: 10x Kategorie: video

Značky: video, policie, policista, česká republika, praha, parkování

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
  • ramf
  • 09.03.2017 21:46
Bez urážky ... Šel pán bůh s plným pytlem čuráků ... vzal hrst a hodil .. a říká tady bude Londýn .. jde dál hodí a říká .. tady bude Berlín ... jde a najednou se mu pytel roztrhne .. dívá se na to a říká ... To sbírat nebudu ... tady bude PRAHA ... :-)
  • ramf
  • 09.03.2017 21:40
Boreček trochen nevyrovnanej ... Co takhle psychiatr ??
Že to vůbec někoho baví řešit takové malichernosti :D Cajti tam očividně mají málo místa, tak parkují takhle no. Chápu, že by tak parkovat neměli, ale zas na druhou stranu asi nemají čas hledat hodinu místo na zaparkovaní. Spíš mě zaráží, že tam nemají vyhrazené místa, to by se mělo spíš řešit, pak by nevznikaly takové problémy.
  • Sert
  • 01.05.2017 00:26
Vyhrazené místa mají.
Nebudte z toho tak pipi bydlím tu za rohem 4 roky a takhle tam parkujou pořád a nikoho to nezajímá ale nedej bože když zaparkuju o ulici dal ja takhle tak to jeste nemám ani zamčený a už tam mám papírek s pokutou
...takhle u nás zase parkujou pražáci...
Aby ses neposral, fňukno vesnická. Koza ti nedala a teď tohle, co?
...řekl ten co má kokota v profilu...
Banda vesnickejch mrdek tady, a slováků. Založte si vlastní weby, kokoti a neserte se sem. Mrdky vesnický nemaj mít internet, ty maj mít hlad a bratrancovy prsty v prdeli, maximálně tak. A nemaj mít volební právo, to je pro pražáky, protože v praze sme českou svobodu a demokracii vymysleli a udržujem ji, takže asi tak pičo.
Ruku na srdce. Kdyby nic neudělali, tak by neměli problém dát služební číslo a pak borcovi číslo na služebně :-D
  • ramf
  • 09.03.2017 21:43
Dostal by gumoléčbu a bylo by po prdeli :-)
Tak on těch daní moc neplatí. S jeho IQ ho tipuju na barmana v nějakym pajzlu nebo metaře.
Autor videa je debil, nic víc.
Debil a kurva velkej jseš ty mamrde.!!!
Jdi do prdele ty mravokárče. Policejní obušek na tvůj hrb, zmrde.
Zmrd jseš ty a obušek na tvůj hřbet. Pak nakopat tu tvoji zasranou řiť !!!
nemáte bydlet v Praze kokoti
ano, máme tady zase jeden inteligentní komentář...
a jednoho Pražáka :D