Policejní zásah v Oklahoma City

Sazka ti dá na ruku 100 Kč a další bonusy jen za registraci. Registruj se tady.

06. prosince

USA: Další bodycam záběry na zneškodnění civilisty. Poučení - pusť vše co držíš v rukou i to co není zbraň.

5.1 /10

Mariangela

Zhlédnuto: 2 480x Hodnocení: 5.1/10 Komentářů: 73 Kategorie: video

Značky: video, usa, smrt, policie, policista, bodycam, konflikt, střelba, oklahoma, ozbrojenec

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
řítí se na nás !!!!!!!!!! jinak celkem čůráčci, když ti někdo svítí do ksychtu baterkou a řve jeden přes druhýho a seš nachcanej, tak asi tisíc zareaguješ hnedka, tohle nemá s profíkama nic společnýho
mě by zajímalo kolik jich tam cajti sundaji za rok
V zemi, kde má skoro i prvnák kvér se nedá s nikým vykecávat. asi už jich v uniformě zemřelo příliš mnoho tak mají zákon a policejního prezidenta a jednají aby sami přežili a je jim jedno že chce někdo umřít ..3anci měl a neposlechl varovat 3x a dost jen u nás pořád někoho přesvědčujeme . Chceš skočit z mostu tak hopni a dej ostatním pokoj aby tě nemuseli zachranovat když nechceš
zasraný svině, dobře věděj, že je nalitej a má tak akorát hovno (flašku), ale proč si někoho neodprásknout
ano, vskutku, měli ho pozvat na čaj o páté a v přátelském duchu mu to vysvětlit 😄
Protože na ty svině nic jinýho neplatí.
jo vole až příště budeš vyřvávat vožralej na ulici třeba že se ti narodil syn a policajti tě rozstřílej na sračku, tak to budeš vidět jinak ty chytráčku;-)
Já tomu říkám přirozený výběr. O jednoho blba méně. for nilgiri: Ty víš, co ten člověk udělal před tím, než ho začali točit poldové? Co když má v ruce láhev s kyselinou a v baráku vyvražděné sousedy?
  • 3n0
  • 07.12.2017 09:18
lahky sposob samovrazdy...omrzi ma zivot zavolam na seba fizlov..budem drzat neco v ruke neposluchnem vyzvy..lepsie ako skakat pod vlak
bože proč sou ti lidi tak blbí snad sem američan žiju tam cely život vim jak to s policajtama chodi tak vim co mam dělat ale presto si hraju na fajera skacu tam jak idiot misto toho abych udelal co mi rikaji pak si me seberou vklidu visvetlim ze o nic nejde a jdu dom proc se tak tupe nechat zabit 😄
To vole, to jim snad nemohlo projít. Každýmu aspoň trochu soudnýmu člověkovi musí být jasný, že od něho evidentně nehrozilo žádný nebezpečí. To byla prostě poprava.
Jako neserou se stim, ale kolik vlastně zastřelej ročně při takovejch akcích policajtů, že jsou tak posraný.
USA vede statistiky. Pokud sleduješ zahraniční weby, zjistíš že je to v průměru 3-5 zabitých policistů denně. Každej negr, feťák a špína co někde někoho ohrožuje je něčím ozbrojen a proč by se měl polda jenž chrání veřejné blaho zbytečně vystavovat riziku od špíny, která nerespektuje nic a nikoho a myslí jen na sebe.
Teď je otázka, jestli vystrašenej člověk s rukama nad hlavou a nějakou plastovou lahví, kterej je od nich desítky metrů daleko a nechová se ani nijak agresivně, představuje takový riziko, aby bylo opodstatněný ho zabít. Já si myslím, že ne.
poslední dvě vteřiny dává ruce dolů a couvá, mohl mít za zádama za opaskem zbraň , být na místě policajtů je to pro mě přesně ten signál kdy to zmáčknout. měl pustit věci a kleknout si a byl by tady 😉
Omyl, měl tam tu bouchačku mít, zalehnout za kryt a na té louce je rozstřílet. Jen tak tu mohl být. Zabil ho stres z těch poldů. Polda věděl, kam to má vyhrotit aby si zastřílel..
Kdybys blbě nekecal a koukl se na videa, kde to odsral policajt, tak bys viděl, že přesně takhle se chovají ti, co zachvilku tasej...
Už to jednou tady vy onanisti pochopte. Vykurvená a bezcitná USA by naučíla i tady vás poslouchat.To by si nikdo nedovolil urážet někoho někde na nějakém ,,pokecu'' Zmetci jedni, Však oní ví na koho to pasuje !!!
zhebni kundo
tak ti nevim, jestli zrovna amíci nejsou průkopníky ve špehování internetu. Koneckonců zkazky o mazání nenávistných komentů a možnym řízenym sledování týhle oblasti občas prosakujou, ale pochopitelně z Novy se to dozvíš jen až to bude úplně hotová věc. To, že se tu projevuje jako debil ještě neznamená, že nemůže mít pravdu vůbec nikdy. A to, že se tu pořád cejtíš jako ve svobodný zemi ještě neznamená, že celej západní svět kvapem nespěje do toho samýho zasranýho
První ti zhebne matka a segra. Špíno vykurvená ,udělaná ,,Důlní lokomotivou a největší čubkou v ostravě ! 😄
socialistickýho pekla kde se budeš bát k někomu otočit prdelí aby na tebe hned nezačal něco estébačit (zdravim Andrejovo voliče, kundy jedny vymrdaný), ze kterýho jsme ani ne před třiceti rokama vylezli.
Taky na něj všude nadávám. Nikde neříkám, že jsem ho volil.
Jasně. To bych si fakt radši utrhnul obě ruce, než abych to šel hodit tomu zmrdovi estébáckýmu. Jeho voliči by si ještě fakt měli nasrat do rukou, v hlavách už nasráno mají, když jim nevadí ani tohle. Tihmle všechny ty kretény zdravim znova.
Co pak ti kdo udělal chlapečku, že máš takové nervičky? Bobečku?
To byl vtip ve skutečnosti jsem se rozhodoval mezi Svobodnejma a komoušema, ale dnes lituji že jsem to nehodil tomu žlutému Vandasovi. Barevnejm a rasově míchanejm totiž nevěřím, ale zatím to jejho spd drží slovo.
A proč ti komouši???
Jsou to revolucionáři jako já, ale zase jsou proti individualistům (proti mě) asi si založím vlastní stranu a budu volit sám sebe..