Policie v akci #109

27. února

8. leden 2023, Santa Clarita, Kalifornie, USA: Alon Foster (44) byl zastřelen policity poté, co odmítal pustit nůž a neuposlechl výzev policie. Incidentu předcházel nález ubodané ženy nedaleko. Vyšetřovatelé zajišťovali důkazy v oblasti vraždy, když si všimli podezřelého, muže kráčícího po příjezdové cestě k místu nálezu těla. Příjezdová cesta byla soukromá a obehnána plotem z ostatého drátu. Foster tedy na místě neměl co pohledávat. Když byl policií vyzván k legitimaci, vytáhl nůž a přibližoval se k jednomu z vyšetřovatelů. Po několika výzvách k zanechání svého jednání byl Foster několika ranami zastřelen. Vyšetřování celé situace zatím naznačuje, že Foster pravděpodobně byl vrahem nalezené ženy, identifikované jako Sheila Ashley (49). 

8.6 /10

Kulich

Zhlédnuto: 3 237x Hodnocení: 8.6/10 Komentářů: 6 Kategorie: video

Značky: usa , vražda , policie , ubodání , magor , zastřelení , kalifornie , nůž , ignorace

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Mohli použít taser. Mohli. Mohli použít gumové projektily. Mohli. Mohli ho střelit do nohy a odkopnout nůž. Mohli. Viděl jsem videa, kde týpek po taseru, gumičkách a dvou ranách do nohy běžel dál jako by nic. Takže proč to riskovat? Jaký mají oni zájem stavět život nějakýho magora s kudlou nad ten svůj? Policajti utratili asi deset dolarů za munici, ušetřili asi milion za vazbu, soudy a vězení. Ekonomizace vynucování práva v praxi.
Jednodušší papírování, dovolená, prázdná basa, bezpečnější ulice, i daňový poplatník nakonec spokojen. Za mě cajk.
A v neposlední řadě nemají neziskovky na kom parazitovat.
na takouhle vzdalenost staci jedna rana do nohy, kdyz to nepomuze, tak druha, ale 3 zasobniky je trosku Americkej extrem 🙂
Kurva a zase.. proč já si na to vyprazdňování zásobníků nemůžu zvyknout? 😃 Vždycky mě to překvapí víc než bych očekával .. prostě pistolníci no .. čeká co by jsme chtěli po Američanech že.. však takhle přesně vzniklo USA.. a to vystřílením domorodých Indiánů.
  • 13
  • 27.02.2023 07:34
to je fakt neuveritelne chytra myslenka, skoda ze je to sracka, jako ty.