Policie v akci #117

20. března

12. březen 2023, Oxnard, Kalifornie, USA: Tři policisté vyšetřovali přestupek řízení pod vlivem alkoholu, přičemž na místě byli policisté Shayn Schwartz, Alexus Santos a Bryce Parker. Strážník Santos stál na chodníku s občanem, když se k němu rychle přiblížil podezřelý Adam Barcenas. Barcenas nebyl do vyšetřování řízení pod vlivem alkoholu nijak zapojen. Barcenas na policisty křičel a opakovaně prohlašoval že je nenávidí, držel oběma rukama ocelovou tyč a postupoval směrem k policistům. Policisté Santos a Parker vytáhli tasery a policista Schwartz střelnou zbraň. Vyzvali pachatele, aby se nepřibližoval a odhodil tyč. Barcenas pokyny policistů ignoroval a nadále agresivně postupoval směrem k policistům.

 

Barcenas postupoval směrem k policistovi Schwartzovi, který vystřelil čtyři rány ze své střelné zbraně. Tři ze čtyř výstřelů Barcenase zasáhly. Barcenas byl postřelen do vnitřního stehna pravé nohy, levé kyčle a levé horní části trupu. Současně strážník Santos vystřelil z taseru. Sondy taseru Barcenase zasáhly, ale zapíchly se do Barcenasova oděvu a nepronikly jeho kůží. Policista Parker z taseru nevystřelil. 

 

Po střelbě policisté poskytovali první pomoc, dokud na místo nedorazila záchranná služba. Barcenas byl převezen do nemocnice, kde byl prohlášen za mrtvého.

 

Policisté, stejně jako veřejnost, která byla na místě přítomna, nebyli při incidentu zraněni.

8.3 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 3 718x Hodnocení: 8.3/10 Komentářů: 12 Kategorie: video

Značky: pov , policie , taser , policista , útok , agrese , střelba , agresivita , agresor , ohrožení , útočník , policejní záznam , policejní video

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Ta reklama na zakazriceni.cz, není to nahodou stejný podvod jak to pojisteni na pokuty od toho arabskeho zmetka Oganesjana (Majk Ye Vůl)?
adblock a nemusis cist picoviny
Ehm, ten samozřejmě mám, akorát jsi to nepochoil. Mluvím o tom banneru vpravo nahoře...

Zobrazit celou diskuzi