Policie v akci #46

15. června

3. Červen 2022, Naperville, Illinois, USA: Na videozáznamu z tělesné kamery je vidět, jak policista stojí u auta, které zastavil kvůli průjezdu značkou STOP. Policista s řidičem hovoří, když vtom zastaví vozidlo stříbrné barvy jedoucí v protisměru a zastaví vedle policisty. Muž, identifikovaný jako 28letý Edward Samaan poté vyskočí z vozidla, vrhne se k policistovi a v pravé ruce drží sekeru. Policista vypálí několik ran a Samaan padá k zemi. Samaan byl převezen do nemocnice, kde byl prohlášen za mrtvého. Důvod napadení zatím není znám.

9.5 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 9 479x Hodnocení: 9.5/10 Komentářů: 16 Kategorie: video

Značky: smrt , pov , policie , policista , útok , napadení , zastřelení , střelba , zbraň , postřelení , obrana , policejní záznam , policejní video , osobní kamera

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
typická ukázka sebevraždy policistou, sekerou proti pistoli🤣
Hodně rychlá reakce policajta, klobouk dolů. Zajímalo by mě, jak by v této situaci obstál náš běžny dopravní poliš.
Máme tady jiné zákony a jinou pravděpodobnost podobného útoku .. takže by se podobná situace rozhodně vyvíjela odlišně .. pravděpodobně by došlo k fizickemu boji. Ale díky našim zákonům a pravděpodobnosti takového napadení tady policisté nestřílí do řidičů co si vytáhnou telefón z kapsy nebo hůl ze zadní části vozidla.
To byl kokot 😃 Takhle nějak se umírá na demenci.