Policie v akci #71

19. září

10. Září 2022, Las Vegas, Nevada, USA: Policisté zastavili vozidlo kvůli dopravnímu přestupku. Během zastavení byli tři pasažéři vyzváni, aby vystoupili z vozidla a šli k přední části SUV. Všichni tři vyhověli, dokud jeden z mužů, později identifikovaný jako 27letý Gabriel Charles, nezačal utíkat. Další dva pasažéry zadržel druhý policista, zatímco policistka Tierney Tomburová pronásledovala Charlese. 

 

Během pronásledování Charles vytáhl pistoli a vystřelil na policistku Tomburovou, přičemž ji zasáhl do kyčle. Důstojnice Tomburová padla na zem a opětovala střelbu, přičemž Charlese zasáhla. Na místo dorazili další policisté, kteří provedli nezbytné úkony na pomoc postřelené policistce, převezli Tomburovou do nemocnice a ta se nyní doma zotavuje ze střelného zranění. Charles byl rovněž zadržen a převezen do nemocnice, nicméně svým zraněním v nemocnici podlehl. Řidič vozidla byl zadržen pro podezření z řízení pod vlivem alkoholu a spolujezdec na zadním sedadle byl z vazby propuštěn.

7.1 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 5 208x Hodnocení: 7.1/10 Komentářů: 9 Kategorie: video

Značky: pov , policie , zranění , policista , střelba , policistka , postřelení , policejní záznam , policejní video , policejní auto , zadržení

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Tierney měla kliku, že to Ko'dl zvojtil, ale stejně klobouček. Ale v Emrice fakt policejní důstojníci nešlapou chodník, slovo officer je do češtiny přeloženo nejspíš něco jako "muž zákona", tady "žena zákona". Takový překladatelský oříšek. Prostě polda s pravomocemi.
police officer je prostě policista nebo strážník
Jak mu to nedalo a, ještě ji pohrabal mezi nohama ten kolega
Jo, taková fotka člověka přiměje pořádně dělat údržbu a čištění kvéru...
Příjde mi že snad vždycky to ti zločinci v nemocnicích nepřežijí 😃 Bych chtěl vidět co jím tam dělají 😃
Měl velkou ztrátu krve, tak mu pustili žilou. Tak se dřív léčilo skoro všechno. 😃
Hrábě má recht. Mají spočítaný kolik ušetří systému když nějakýmu drbanovi pustí žilou.
chlapík měl smulu že se mu zasekla nabojnice
a paní měla štěstí, doufám že ten čurák umíral v bolestech