Policie v akci #71

19. září

10. Září 2022, Las Vegas, Nevada, USA: Policisté zastavili vozidlo kvůli dopravnímu přestupku. Během zastavení byli tři pasažéři vyzváni, aby vystoupili z vozidla a šli k přední části SUV. Všichni tři vyhověli, dokud jeden z mužů, později identifikovaný jako 27letý Gabriel Charles, nezačal utíkat. Další dva pasažéry zadržel druhý policista, zatímco policistka Tierney Tomburová pronásledovala Charlese. 

 

Během pronásledování Charles vytáhl pistoli a vystřelil na policistku Tomburovou, přičemž ji zasáhl do kyčle. Důstojnice Tomburová padla na zem a opětovala střelbu, přičemž Charlese zasáhla. Na místo dorazili další policisté, kteří provedli nezbytné úkony na pomoc postřelené policistce, převezli Tomburovou do nemocnice a ta se nyní doma zotavuje ze střelného zranění. Charles byl rovněž zadržen a převezen do nemocnice, nicméně svým zraněním v nemocnici podlehl. Řidič vozidla byl zadržen pro podezření z řízení pod vlivem alkoholu a spolujezdec na zadním sedadle byl z vazby propuštěn.

7.1 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 5 250x Hodnocení: 7.1/10 Komentářů: 9 Kategorie: video

Značky: pov , policie , zranění , policista , střelba , policistka , postřelení , policejní záznam , policejní video , policejní auto , zadržení

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Jak mu to nedalo a, ještě ji pohrabal mezi nohama ten kolega

Zobrazit celou diskuzi